קריסטל ג'נסה זהב עם אבן

קריסטל ג'נסה זהב עם אבן

אנרגיה חיובית ובריאות 

קריסטל גנסה נחקר על ידי דוקטור דרלד לנגהם בשנות החמישים של המאה העשרים. ד"ר לנגהם היה גנטיקאי בוטאני שעסק בפיתוח זנים שונים ולמעשה הציל ארצות מתפתחות מרעב. התאים באורגניזם רב- תאי לאחר חלוקת התאים השלישית של העובר לאחר ההפריה (המבנה שמתקבל נקרא ביצת החיים – שמונה תאים שיוצרים את מבנה המגן דוד התלת מימדי). מבנה זה הוא אחד מסמלי הגיאומטריה הקדושה החשובים ביותר- ארבעה מעגלים שלובים זה בזה שיוצרים מבנה בעל שישה ריבועים ושמונה משולשים. קריסטל גנסה הוא למעשה קיובאוקטהדרון כדורי (ראו הסבר לגבי תליון האלכימיה) והוא קשור קשר הדוק להתפתחות התודעה האנושית ממצבה הכאוטי העכשווי לשלב הבא בהתפתחותנו.

זהו ההסבר של ד"ר לנגהם עצמו למבנה: "ג'נסה הוא תהליך של 13 מימדים המשלב כניסה לתוך קריסטלים בעלי צורות גיאומטריות פשוטות הזהות לאלו שאנרגיות החיים זורמות דרכן בתהליכי צמיחה טבעיים. דרך תנועות מדויקות ובעלות משמעות בתוך שדות כוח החיים שלהן, הן לומדות לתאם בצורה הרמונית גורמי חיים פיסיים, רגשיים מנטאליים וחיוניים, ולהתאים עצמם ל"עצמי" הגבוה יותר שלהם".

ההשפעות של תליון זה מדהימות. המבנה אוסף אנרגיה ברדיוס נרחב של עשרות מטרים מטהר מאזן ושולח את האנרגיה חזרה בתהליך בלתי פוסק. ניתן לתלות את התליון בקרבת צמחים על מנת להאיץ את עצמת צמיחתם. עונד התליון יכול ליצור התגשמויות פיסיות במישור החומרי על ידי כוונה בלבד. התליון משמש לריפוי על ידי הגברת כוח החיים אצל המטופל.

בחלק מהדגמים תלויים גבישים שונים כאשר המבנה מגביר את עצמתם. למרות גדלו הקטן ניתן לתלות את התליון בחדרים גדולים על מנת לטהר את המרחב והזרים לתוכו אנרגיה מטוהרת וליצור אווירה שלווה והרמונית.