פרי החיים גדול כסף

פרי החיים גדול כסף

גלה את התבנית הנסתרת של היקום ואת סוד המציאות כולה דרך מבנה פרי החיים

קודש הקודשים של הגיאומטריה המקודשת

פרי החיים ההוא "קודש הקודשים" של הגיאומטריה המקודשת. הוא לא מופיע בצורה גלויה כמו מבנה פרח החיים שקיים באינספור מקומות בעולם. למעשה הוא הסוד הנסתר של הגיאומטריה המקודשת.
הוא כל כך סודי שאפילו מבנה פרח החיים כפי שהוא מופיע ברחבי העולם משורטט למעשה בצורה חלקית.

מדוע צורה זו כל כך סודית וחשובה?

הסיבה לכך נעוצה במה שניתן להפיק ממנה. אם נחבר את כל מרכזי המעגלים האפשריים זה לזה נקבל 78 קווים היוצרים מבנה שידוע בתור קוביית מטטרון. מבנה זה מכיל בתוכו שרטוטים דו מימדיים של כל חמשת "הגופים המושלמים": הקוביה, הטטרהדרון, האוקטהדרון, האיקוסוהדרון והדודקהדרון.
מבנים אלו הם הצורות היחידות שכל הקודקודים שלהן משיקים לפני השטח של כדור. המבנים והצירופים שלהם נותנים כל מבנה מולקולרי אפשרי וכל חוק גיאומטרי אפשרי, כלומר את כל המציאות שאנו חווים.

הסיבה לחשיבות שאני מקדיש לצורה זו נעוצה בכך שמבנה פרי החיים מכיל גם את המפתח למימדים מעבר למימד השלישי. על ידי לימוד  מבנה פרי החיים ניתן לפתוח את השער לאותם מימדים ועולמות
שאנו חשים רק את השפעתם אבל לא חווים אותם באופן מוחשי בדרך כלל. הטענה היא שמבנה פרי החיים מכיל את כל מימדי הקיום האפשריים. זו גם הסיבה לשם "קוביית ממטרון" - מטטרון במסורת הקבלית הוא המלאך שממונה על כל העולמות.
.
צורת פרי החיים מורכבת משלושה עשר מעגלים. שלוש עשרה הוא גם המפתח לאחדות ולמעבר בין העולמות/מימדים. כל מי שמנגן מכיר את הסולם הכרומטי של 12 הצלילים. הצליל השלוש עשרה הוא חזרה על הצליל הראשון רק בתדר גבוה יותר כלומר מעבר למימד גבוה יותר!

השתקפות של חוקי המוסיקה בצורה גיאומטרית

המוסיקה שהיא ארכיטקטורה של צליל, היא השתקפות של חוקי הבריאה והיקום כפי שניתן לראות
במבנה שנקרא ביצת החיים.