ביצת החיים זהב

ביצת החיים זהב

נועד לאיזון והתפתחות מושלמת. מכיל את סוד המוזיקה ומימדי הבריאה העליונים

ביצת החיים – סמל של איזון, פוריות ובריאות

צורת ביצת החיים היא השלב השני לאחר מבנה שידוע כ"זרע החיים" - מבנה הנראה כשבעה מעגלים החוצים זה את זה וידוע כבסיס הגיאומטרי/מתמטי של הבריאה כולה.
 
כל יצור חי מתפתח בצורה מאוזנת דרך מבנה ביצת החיים. המבנה מכיל גם את כל עולם המוסיקה מאחר והמרחקים בין התאים במבנה יוצרים את הסולם המוסיקלי הבסיסי של חצי הטון והטון. למעשה כל הסולמות המוסיקליים האפשריים ומבנה התדרים של המציאות קיימים בצורה חבויה בתוך הצורה של ביצת החיים.

תליון ביצת החיים משמש לאיזון, לבריאות וגם כסמל לפוריות.

מדוע בחרתי לעשות את התליון:
ההחלטה ליצור את המבנה הידוע כ"ביצת החיים" כתליון נובעת מסיפור מדהים של מבקר באתר. הגולש, אדם בשם R.potter, הציג את עצמו כמוסיקאי וסיפר שלפני מספר שנים הוא הרגיש דחף לצייר צורה שעלתה במחשבתו. הוא תיאר את הדחף שלו לצייר אותה כטראנס ושרטט את הצורה. הוא הרגיש שהיא בעלת חשיבות רבה אבל לא הבין את משמעותה.

כאשר הוא נתקל באתר הוא ראה את תכשיטי הגיאומטריה הקדושה והבחין שחלק מהצורות מזכירות את השרטוט שלו. מסיבה זו הוא החליט לשלוח אלי שרטוט.

כאשר התבוננתי בשירטוט ראיתי שהוא ניסה לצייר מבנה הידוע בשם ביצת החיים. זוהי אחת הצורות החשובות והבסיסיות ביותר בגיאומטריה הקדושה. מבנה ביצת החיים הוא למעשה מבנה תלת מימדי המורכב משמונה כדורים ובדו מימד הוא מראה שבעה מעגלים. המבנה מייצג גם את חלוקת התאים הבסיסית של העובר בכל יצור רב תאי. כלומר מדובר באחד החוקים הגיאומטריים החשובים בבריאה.

מה שמרתק בסיפור הוא העובדה שאותו אדם ששלח את השרטוט הוא מוסיקאי ומבנה ביצת החיים מייצג את הסולם המוסיקלי כאשר המרחקים בין הכדורים והכדורים עצמם יוצרים את התווים ומרחקי הטון והחצי טון שביניהם. כלומר מבלי לדעת הוא פשוט חווה את הסמל הקוסמי של היעוד שלו והיצוג של מה שהוא עושה.