קמע תבנית התנועה של ונוס - זהב

קמע תבנית התנועה של ונוס - זהב

תכשיט המבוסס על תבנית התנועה של ונוס – כוכב היופי, ההרמוניה הפריון והאהבה. התליון נוצר בזמנים בהם ונוס נמצא בהשפעה חזקה.

תליון התנועה של ונוס מכיל את המתכת נחושת במרכזו. נחושת היא המתכת המשוייכת לכוכב ונוס. 
התליון עוצב בשילוב עם האסטרולוג מיכאל אופק.

תבנית התנועה של וונוס

למערכת יחסים של וונוס עם השמש וכדור הארץ יש את החתימה היפיפייה וקסומה ביותר ומסיבה זו תמיד נחשבה למלכת השמיים. ונוס היא השכנה הקרובה אלינו ביותר אחרי הירח, כל 584 ימים היא נושקת לנו כאשר היא עוברת בינינו לבין השמש (תוך סיבוב סביב השמש) ויוצרת נגזרת של חמישית מעגל ביחס לגלגל המזלות השמיימי. כך נוצר פנטגראם של צמידויות .

מהפרספקטיבה של כדור הארץ השמש מסתובבת סביב גלגל המזלות בזמן שוונוס מסתובבת סביב השמש וכך מציירת את המחזור המופלא שלה בדיוק בשמונה שנים (13 שנים של ונוס). הטבעות הקטנות נוצרות כאשר וונוס נראית כאילו משנה את כיוונה מכדור הארץ (מה שמכונה באסטרולוגיה נסיגה).

שימו לב למספרים שציינו 5,8,13 זו היא הסידרה של פיבונצי. תקופות הזמן של מחזוריהם של ונוס וכדור הארץ יוצרים מערכת יחסים של יחס הזהב פי הידוע כיחס של יופי והרמוניה בטבע. יחס המחזורים של ונוס לכדור הארץ מראה משהו מהאיכות שתמיד נחשבה להיות חופפת עם זו שונוס מייצגת באסטרולוגיה...

ונוס היא כוכב היופי וההרמוניה, היא שולטת על השלמות ההרמונית בטבע, הדבר אותו אנו תופסים כיפה היא מכניסה את הפרופורציות והיחסים כך שיזרמו אחד בתוך השני ללא חיכוך
בריקוד מופלא.


ונוס היא הסמל האוניברסאלי של פריון,יופי ,אהבה, יחסים באופן כללי וזוגיות באופן ספציפי. ונוס היא ביטוי הצד הנשי היוצר התאמה ,איחוד ופשרה. היא מאפיינת את הדחף לקשר למיזוג שיתוף וזרימה ,נעימות רכות ושמחה. קושרים אותה גם אל חוש אסתטי מפותח ויכולות אומנותיות.

דודי משבץ את הנחושת במרכז התליון בזמן המתאים ביותר תוך התייעצות עם האסטרולוג מיכאל אופק לפי זמנים ספציפיים בהם כוכב ונוס נמצא בהתעלות.

תליון תבנית התנועה של ונוס השמיימית הנראה כמו פרח ספירלי נוצר להכיל בתוכו את הכוח הטהור שלה. התליון נוצר מתוך כוונה להביא אהבה, יופי, זוגיות, הנאה, חושניות, יצירה וזרימה הרמונית ביום יום.