תליון מאדים בהתעלות כסף עם חלקים בזהב (*מהדורה מוגבלת*)

תליון מאדים בהתעלות כסף עם חלקים בזהב (*מהדורה מוגבלת*)

קמע עוצמתי שנעשה על מנת להעניק אנרגיה ומיקוד לצורך הגשמת חלומותינו

תליון מאדים בהתעלות כסף עם חלקים בזהב (*מהדורה מוגבלת*)

נעשה בכסף עם שילוב של זהב 14 קאראט 

קמע עוצמתי שנועד להעניק לעונד אנרגיה וכוחות נפשיים. נעשה בזמן שמאדים נכנס למזל עקרב, שילוב חזק היוצר אנרגיה אינטנסיבית וחדורת מטרה, המתאימה לאנשים המזיזים הרים.

רכיבי הקמע
במרכז הקמע מופיע העתק של קמע רומי עתיק עם סמל של מאדים. בעיגול מסביב המטבע מופיעים סימני האלפבית של מאדים שנלקחו מתוך כתביו של קורנליוס אגריפה, שהיה הכותב היודע ביותר והמשפיע ביותר בתחום האזוטריקה בימי הרנסנס.

כוכב מאדים הולך להיכנס למזל עקרב שהוא מזל הלילה שתחת שליטתו (המזל היומי שלו הוא טלה). זה הזמן בו מאדים נחשב חזק מאוד, כאשר העקרב עוזר לוויסות והגברת האנרגיה בצורה עצמתית ביותר התואמת למהותו של המאדים.

כוכב מאדים הוא כוכב של אנרגיה טהורה, הוא קשור לאש, לתשוקה הוא מתפרץ ומתפוצץ וקשור בצורתו הבלתי נשלטת למלחמות ומאבקים. מאדים מופיע במפה אצל כל אחד והצורה שבה הוא מופיע מאפיינת את הדרך בה אנו מחצינים את האנרגיה ואת האגרסיביות שלנו. ביטוי חזק של מאדים במפה מרמז על אדם עם רוח של לוחם עם צורך עז לתת ביטוי לאנרגיה שלו. ביטוי חלש של מאדים מרמז על חוסר באנרגיה, חוסר באסרטיביות ופוקוס, חוסר בתשוקה וכדומה. יכול גם לרמז על מחסור בברזל בדם. אדם כזה עשוי לגלות בעיה "לעמוד על שלו" ולהגן על עצמו. הוא ימצא קושי לפעול בלהשיג את רצונותיו.

בדרך כלל מאדים מאפיין אגריסיות ואיפולסיביות, פעולה לפני מחשבה וחוסר בראייה לטווח רחוק. כאשר מאדים נמצא במזל עקרב, נאמר שהמזל מעניק תמיכה באופיו המיימי ונותן מיקוד פחות מוחצן ואימפולסיבי לאנרגיה שלו תוך כדי הרגשה של עצמה, שליטה וריסון. שילוב כזה בדרך כלל מופיע במפות של אנשים עם תשוקה אדירה לחיים, שמוכנים ללכת רחוק עבור צריכהם הפנימיים והדחפים של היצירה שבתוכם.

התליון הוא קמע בעל עוצמה רבה להרגשה של נוכחות וכוח פעולה ונותן חיוניות ודחף לפעול לפי התשוקות ולכבוש את היעדים המהותיים ביותר של הנפש.