תליון קלף טארוט האוהבים כסף

תליון קלף טארוט האוהבים כסף

סמל של אהבה וחשיבותן של מערכות יחסים להתפתחות האישית שלנו

קלף האוהבים

הקלף השביעי בארקנה הגדולה הוא קלף האוהבים. נהוג למספר אותו כקלף מספר 6.

קלף האוהבים משקף את נישואיהם של הקיסר והקיסרית. הרמוניה בין הפכים בכל רמות הקיום, איחוד ארכיטיפי של הזכרי והנקבי. כמו כן זוהי השאיפה שלהם להתאחד לאחד שלם. היסוד הזכרי והנקבי שבתוך כל אחד מאיתנו, משקפים ומהווים מראה למערכות היחסים שבחיינו: זוגיות, קשרי חברות יחסי שותפות וכ"ו. קלף האוהבים משקף את תהליך ההתבוננות האישי שלנו , בחצאים אלו של השלם שבתוכנו. לכן זהו קלף שמעיד על תהליכים עמוקים בדרך למודעות גבוהה יותר, וזאת מתוך ובעזרת מערכת היחסים שבחיינו.

פירוש קלף האוהבים בשעת הקריאה בקלפים
קלף האוהבים מזכיר לנו כי אנו זקוקים לאחר כדי להתפתח ולצמוח. אוהבים, חברים, שותפים ומורים, כל אחד מלמד אותנו על עצמנו. מדובר על ההתפתחות והצמיחה שלנו דרך מערכות יחסים בחיינו. זהו קלף שמזכיר לנו כי דרוש איזון ושאיפה לאחדות כדי שמערכת יחסים כלשהי תצליח. בשעת הקריאה בקלפים קלף האוהבים מעיד על מערכת יחסים כלשהיא בחיים שלנו, זוגיות, חברות או שותפות. זהו קשר מיוחד מאוד של שיתוף פעולה בין שני הצדדים. קשר זה המביא את שני הצדדים למקום בו עליהם לעבוד, ללמוד ולהתפתח. אפשר לקרוא לו קשר קרמטי, שנועד להביא אותנו לרמת מודעות עצמית גבוהה יותר.

מערכות היחסים שלנו הם השתקפויות חיצוניות של תהליכים הפנימיים שלנו. אנחנו מושכים לחיינו את מה שמשלים אותנו ומשקף את הפנימיות שלנו.

כאן מדובר באיחוד מושלם של ההפכים, התאמה או זיווג קוסמי. אולם המשמעות של כך בפועל היא מערכת יחסים המאפשרת לנו לצמוח מבפנים ולהגיע לאותה שלמות קוסמית פנימית כישות שלמה בפני עצמה ללא תלות באדם חיצוני שישלים אותנו. עלינו להתייחס לאמירה כי ההפכים נמשכים, כדי ללמוד על עצמנו ולהבין מה מושך אותנו בבני הזוג שלנו ולמה. זאת כדי להגיע למצב בו לא נצטרך עוד להשתמש בתמיכה חיצונית כדי להשלים את עצמנו. בן זוג ושותף אמיתי לצמיחה יעזור לנו ללמוד וישקף לנו את המקומות אותם יש לפתח בעצמנו. זוהי משמעות אמיתית של שותפות זוגית. לא להשתמש במה שיש לאחר ואין לנו, אלא להיעזר באחר כדי ללמוד לפתח בתוך עצמנו את המקומות בהם אני מתקשים.