קמע אוראנוס בטלה כסף וזהב (*אזל!*)

קמע אוראנוס בטלה כסף וזהב (*אזל!*)

פתיחת אופקים חדשים ולעורר החופש הפנימי והאינדיווידואליות

קמע אוראנוס בטלה כסף וזהב (*אזל!*)

אזל!

הקמע נוצר אורנוס נמצא בטלה  ובצמידות לשמש ומופעל בחוזקה על ידי קונפיגורציות אסטרולוגיות שונות ופלנטות המדגישות את האיכויות שלו.
השמש מפעילה את הפוטנציאל של אוראנוס באמצעות כוחה הסולארי, כאשר היא חזקה מאוד בטלה (מצב ההתעלות של השמש). אחת הסיבות לכך שהשמש נחשבת חזקה בטלה היא שזו הנקודה שבא היום גובר על הלילה וכוח האור מתגבר על כוח החושך.

אורנוס עם השמש הוא סמל של רוח מרדנית עם אוריינטציה חזקה לחופש. ה"אני" המכיר בייחודיותו ומעיז לזרוח בצבעיו האמיתיים! לא מתכופף לכוחות חיצוניים המנסים להגביל אותו ולקחת את כוחו. זהו סמל של כוח חיים מאוד איניבידואלי וביטוי לא מתפשר של הרצון להיות ולחיות בצורה האותנטית והאמיתית של עצמנו, למרות המגבלות של החברה המנסה להחזרנו לשורותיה.

אוראנוס מייצג את שבירת המוסכמות והמגבלות המדכאים גדילה ושינוי, הוא מייצג את הצורך של הרוח בחופש, ריגוש והתחדשות. אוראנוס הוא הפרומתיאוס בכל אחד מאיתנו, "אש האלוהים" והצורך לשתף אותה. אש זו מנצנצת מתוך הייחודיות והתבונה שלנו. זהו כוח השינוי הראדיקלי החדש והמואר, הכוח של מהפכה הדוחף להתפתח מגבולות הישן והראייה הצרה.


לאוראנוס יש מחזור של 84 שנה והכניסה שלו למעלה הראשונה של טלה היא נקודה חשובה. מעלה זו מציינת את התחלה של מזל הטרופי המסמל התחלות חדשות, לידה של מעגל חדש, פתיחה לאפשרויות חדשות וכדומה.

על מזל טלה נאמר שהוא המזל הקרדינלי, הראשון בין ארבעת המזלות הקרדינלים (טלה, סרטן, מאזניים וגדי). ארבעת מזלות אלו וההחלות שלהן נקראים AXIS MUNDI או הציר של העולם. כל הארועים העולמים תלויים בארבעת צירים אלו אשר מייצגים את האנרגיה שמתחילה פעולה ושינוי.

אוראנוס מסמל שחרור, שינוי ורוח מרידה. זהו כוכב של שבירת מוסכמות ודברים עתיקים, קבלת תובנות, המצאתיות וגאונות. אוראנוס הוא הכוח של החופש מכל דבר מגביל, גופני או מנטלי. הוא הכוח להיות מה שאנחנו באופן הייחודי ביותר ולפעול מבפנים ולא מתוך חשש למה שאחרים יגידו או איך שאומרים לנו לפעול.

כניסתו של אוראנוס לטלה מסמלת את אנרגיית המרד. היא נותנת כוח לשבור את הדפוסים שמגבילים את הביטוי שלנו. היא מחדירה לנו גאווה על היותנו שונים ואחרים ומאיצה ביטויים של אינדיווידואליות.

קמע אוראנוס במזל טלה עוזר לפתוח אופקים חדשים ולעורר את הצורך בחופש ואינדיוודואליות. מאפשר לקחת את הכוחנו בחזרה על ידי חיתוך המעגלים הזדוניים שעוצרים אותנו ומדכאים אותנו.


עיצוב הקמע מבוסס על הגיאומטרייה של שלושת מעגלי הפלנטות. הפנימי הוא יופיטר, האמצעי הוא סאטורן והחיצוני הוא אוראנוס. זוהי חתימה גיאומטרית של יחס שמימי. זוהי תמונה שמימית מדוייקת של הרגע שבו אוראנוס נכנס ב2011 למחזור שלו בן 84 השנים .באתו זמן יופיטר גם נמצא בטלה וסאטורן במזל מאזניים המקביל לטלה. שלושת הכוכבים עובדים יחד בדגש על אוראנוס המכיל את האחרים.