קמע האהבה השמימית זהב עם יהלום (*מהדורה מוגבלת*)

קמע האהבה השמימית זהב עם יהלום (*מהדורה מוגבלת*)

מהדורה מוגבלת! קמע של אהבה ללא תנאי שנעשה בזמן שוונוס נמצא בהתעלות עם דגים

קמע האהבה השמימית זהב עם יהלום (*מהדורה מוגבלת*)

קמע האהבה השמימית ונוס בדגים 

הזדמנות מחודשת ליצירת התליון בזמן שוונוס נמצאת במצב התעלות בדגים 

מצב התעלות אומר שהאופי הטבעי של הפלנטה מקבל חיזוק והדגשה בכל המובנים יחד עם שינוי חלק מהגורמים שאינם נמצאים במזל השולט. אנרגיית מזל דגים מדגישה ומחזקת את התכונות הרוחניות של אהבה, יופי והרמוניה. זהו קונספט של אהבה ללא תנאי וחמלה עדינה או אפילו קוסמית.

בדגים, ונוס אינו מוגבל לצרכים מטריאליסטים וסיפוק אישי. היא משפיעה על הרמוניה ואחדות של הנשמות. מזל דגים משפיע על ונוס בכך שהוא מעודד את אהבה רוחנית, קבלה וקשר אמיתי ואותנטי.

הקמע נועד לעזור למשוך לחיי העונד את התכונות של אהבה וזוגיות אך יחד עם זאת גם תכונות נוספות כמו אינטואיציה, רגישות, יופי והשראה יצירתית. זהו סמל אמיתי של אהבה מעבר לגבולות חומריים ופיזיים ולכן הוא משדר לא רק אהבה וזוגיות אלא גם את הטבע הקוסמי.


הקמע עצמו מכיל את הסימן האסטרולוגי של ונוס. בחלק העליון מופיע סמל המחומש הנוצר מהמסלול של 584 הימים שהיא עושה כאשר היא עוברת בין כדור הארץ והשמש במסלול שלה מסביב לשמש. ברגע יצירת התליון היא מייצרת חמישית מצורת התנועה ומייצרת פנטגראם של התקרבות.

דפוס זה יוצר את סדרת פיבונאצ'י. מספר המעגלים של ונוס וכדור הארץ יוצר את יחס הזהב הידוע כיחס המייצג יופי והרמוניה בטבע. היחס בין המעגליות של כדור הארץ וונוס מראה את האיכות המיוחסת לוונוס באסטרולוגיה.

וונוס היא כוכב של יופי והרמוניה. היא מכילה את השלמות וההרמוניה בטבע. הדבר שאנו רואים כיופי הוא שילוב מושלם של פרופורציות הזורם בצורה חלקה בריקוד נפלא.

האבן במרכז התליון היא יהלום שהוא האבן של וונוס.