קמע לוח הירח (*מהדורה מוגבלת*)

קמע לוח הירח (*מהדורה מוגבלת*)

קמע לאהבה, חושניות ועונג, יופי והרמוניה כמו גם חיזוק אמפתיה והרגעת המינד.

קמע לוח הירח (*מהדורה מוגבלת*)

קמע לוח הירח

קמע ירח מקורי ונדיר

עוצב בשיתוף עם האסטרולוג מיכאל אופק

אנו נמצאים בשלבי סיום אחרונים של תכשיט ייחודי במינו שהוא גם קמע וגם לוח ירח! בעזרת קמע זה ניתן לעקוב אחרי תנועת הירח במזלות והמצב היחסי שבו הוא נמצא. הקמע מורכב משלושה חלקים: החלק החיצוני המכיל את גלגל המזלות, גלגל פנימי עם מצבי הירח וגלגל שלישי של הימים בחודש (ממוצע 30). כאשר משלבים את שלושת הגלגלים למיקום של הירח (לפי היום והמזל) מקבלים הערכה מדוייקת למדי של מצב הירח.קמע לוח הירח הוא קמע אותנטי של הירח וכמו בשאר הקמעות האסטרולוגים הוא נולד ומתקדש בזמנים ספציפים כאשר הירח נמצא במצב הכי טוב ומועיל. לקמע הירח יש מגוון רחב של השפעות תומכות וחיוביות. הירח בדרך כלל מייצג את הגאות הרגשית, את הקצב הביולוגי הטבעי אך הוא הרבה יותר מכך. הירח הוא הרקמה המחברת של הטבע שלנו ומשמש כמטריצה של השפעות אחרות ברמות שונות: פיזיות, רגשיות ומנטליות. הוא גם מכיל וגם מוכל על ידי אנרגיית החיים (אור השמש) בשביל כדור הארץ, כמו אמא השומרת ומזינה את ילדה.

מיקום הירח הוא בעל חשיבות עליונה בכל בחירה אסטרולוגית (למציאת זמן טוב לפרוייקט וכדומה). בבחירת זמן טוב לעשיית קמעות, הירח צריך להיות ממוקם במקום טוב שכן הוא אחראי לזרימה הכללית של האנרגיה ושטף האירועים כמו גם משמש כמגשר בין פלנטות לבין הספירה התת ירחית של כדור הארץ.

קמע הירח (כמו המתכת שלו - כסף) נחשב כהגנה כללית לכל המצבים. הוא משמש גם לצבירת עושר או לתועלת בעבודה, קריירה וחיי המשפחה. נאמר עליו שהוא מביא ליצירת תקשורת ותפיסה אמפתית בחיים.