קמע טבעת ונוס כסף (*אזל!*)

קמע טבעת ונוס כסף (*אזל!*)

סמל של אהבה חסרת תנאי ויופי. מתאים לשיפור זוגיות או למציאת אהבה.

קמע טבעת ונוס כסף (*אזל!*)

אזל!ארכיטיפ עוצמתי של אהבה ללא תנאי ויופי

ב- 26 לפברואר ונוס תכנס למזל דגים, מזל ההתעלות שלה, ותישאר שם עד 22 למרץ. האסטרולוג שלנו - מיכאל אופק יאתר את חלון הזמן האופטימלי שבו ונוס נמצאת במצב האידיאלי ליצירת קמעות ונוס. זה יאפשר לנו למלא אחר בקשות של רבים מכם שחיכו לתליונים שאזלו.

החלק העליון של הטבעת הינו רפליקה של תבליט עתיק של ונוס בתוך גוף של דג, אוחזת מראה כסמל של יופי. בצידי הטבעת יש את הסימן של ונוס ובצידה השני את הסימן של דגים.

ונוס היא הפלנטה השולטת על אסתטיקה, אהבה חושנית ומשיכה, יופי ויכולות אומנותיות. היא הבסיס לאהבה רומנטית ונותנת להם ניצוץ של קריזמה וחברתיות. כאשר ונוס נמצאת במצב התעלות, תכונותיה מודגשות בחוזקה בצורה אלגנטית והיא הופכת למושכת וממגנטת. היא עצמה נמשכת על ידי נעימות, עדינות ואצילות אצל אחרים.

כאשר ונוס נמצאת במזל דגים תכונותיה של אהבה ואחדות מתעלות לאוקטבה גבוהה של אהבה רוחנית ורעות. היא מעלה את הרגישות ליופי ולאומנות וחיבתה הופכת עולמית ובעלת חמלה. קמעות אלו מביאים לנו סוגים שונים של אהבה לחיינו אך בעיקר אהבה רומנטית (כגון מציאת בן זוג). לאלה הנמצאים בתוך יחסים, הקמעות יעזרו לחדש ולעורר את האהבה והחושניות בצורתן הבסיסית ביותר ולהביא שמחה והרמוניה ליחסים. קמעות של ונוס נחשבים גם כמביאי פריון, אינטימיות ועונג ולהעצים את ההרמוניה סביבנו.