קמע החותם הקוסמי מותאם אישית

קמע החותם הקוסמי מותאם אישית

קמע מותאם אישית לחיזוק, הגנה והצלחה

 תליון החותם הקוסמי האישי שלך

תכשיט ייחודי שלא תמצא בשום מקום אחר!!
מזה זמן רב חיפשתי רעיון שיאפשר לי ליצור תליון אישי שמותאם ללקוח. חיפשתי רעיון שיאפשר לי להציע לכם התאמה אישית מלאה, משהו שיכיל בתוכו וישקף את מי שאתם באמת ומה שאתם יכולים להיות.בנוסף החלטתי שזה חייב להיות תכשיט שלא קיים בשום מקום בעולם ובשום גירסא. מסיבה זו לקחתי על עצמי את האתגר שהציב בפניי האסטרולוג מיכאל אופק שהציע לי להחיות מחדש את האמנות העתיקה של יצירת קמע אישי שמשקף את מהותו של העונד  ואת מימוש מלוא הפוטנציאל שלו עם ההשראה הזו ולאחר אינספור התיעצויות עם מיכאל הגעתי לתכשיט האסטרולוגי הבא.

איך זה עובד?
בעת הזמנת קמע אתם שולחים לנו את תאריך ושעת הלידה (עדיף גם מקום הלידה). אסטרולוג הבית שלנו - מיכאל אופק מכין את מפת הלידה ומנתח אותה לאיתור זמן מדויק שבו מערך הכוכבים הוא האופטימלי ביותר עבורכם - זהו זמן שבו כוכבים מסוימים נמצאים במצב אופטימלי עבורכם, זמן שמכיל את מלוא הפוטנציאל שלכם. התליון יורכב על ידי באותה נקודת זמן עתידית. התליון יכיל את הרכיבים הבאים: מדובר למעשה בקמע אמיתי יחיד מסוגו בעולם

כדי להבין את משמעות הייחוד של התכשיט צריך להבין מהו בכלל קמע. המילה talisman נגזרה מהמילה היוונית telein שמשמעותה "להשלים" to complete. בתקופות קדומות כאשר אדם היה מעוניין בקמע הוא היה הולך לכהן לקוסם או לסמכות בעלת הידע בקהילה שלו ומבקש ממנו קמע. הכהן היה בוחן את תאריך הלידה שלו ובודק בעזרת ידע אסטרונומי מהן נקודות החולשה של אותו אדם. לאחר מכן הוא היה מחפש תאריך עתידי שבו אותם כוכבים יימצאו במצב התעלות או מצב מחוזק ויוצר את הקמע או החפץ המקודש באותו זמן כלומר יוצר השלמה לאותו אדם. כיום אין בנמצא חפץ מקודש שמציג באופן מפורט ואישי את אותה "השלמה" וזו גם הסיבה שלמרות כל הקשיים התעקשתי ליצור תכשיט מסוג זה.

סרט על עשיית תליון החותם הקוסמי - חלק 1סרט על עשיית תליון החותם הקוסמי - חלק 2