תליון רשת קטן - כסף

תליון רשת קטן - כסף

בריאות, איזון ועוצמה בחיים

תליון רשת חדש בגודל מוקטן
התליון הבא הוא מבנה יפהפה מתוך הגיאומטריה המקודשת המשלב בין שתים מתוך חמשת הגופים המשוכללים - עשרימון (Icosahedron) ותריסריון (Dodecahedron).

כל פאה של ה- dodecahedron היא בעצם פנטגון. הפנטגון הינו צורה כה מוערכת על ידי הפילוסופים היוונים העתיקים וחסידיו של פיתגורס עד שהיחסים בתוכו נשמרו בסוד למשך שנים. הפיתגוראים השתמשו בצורה על מנת לזהות אחד את השני. הם למדו את היחס הנקרא היחס האלוני (יחס הזהב) שהינו אחד מחוקי הטבע המתמטים הבסיים. כמו כן הם גם גילו שאותה פרופורציה משפיעה על פסיכולוגיית האדם ושאנו מתוכנתים להגיב אליה (גוף הבנוי על פי היחס נתפס אצל האדם כמשהו הרמוני, יפה ומרגיע).

מבנה התליון נחשב על ידי רבים כמבנה הנקרא "רשת המודעות של האדם". במשך השנים קיבלתי תגובות רבות מאנשים המדווחים על כך שהתליון יוצר אווירה הרמונית וויברציות טובות לריפוי. אך הסיפור שהכי הפתיע אותי בהקשר לתליון התרחש בשנת 2001.

במהלך שנת 2001 התרחשו התקפות מתאבדים רבות באיזור מסויים בירושלים. יום אחד קיבלתי טלפון מבחור נורווגי שאמר לי שהוא ראה את עבודתי ושיש לו מידע ספציפי לגבי אחד התליונים שלי. מתוך סקרנות הזמנתי אותו אלי. במהלך הפגישה הוא אמר לי שאם נפזר 30 תליוני רשת באיזור ירושלים האלימות תיפסק. למרות שהייתי סקפטי, מצאתי עצמי שבוע לאחר מכן עם קבוצת אנשים מכל העולם מבצע טקסט כלשהו של תפילות. לאחר הטקס נתתי לכל אחד מהם תליון מתוך ה-30 שהבאתי עם עצמי.
ביום לאחר מכן ההתקפות נפסקו. מאז לא ראיתי את האדם ההוא ואני תוהה עד היום האם כל אלו העונדים את התליון ברחבי העולם הם חלק ממשהו גדול ברמה קוסמית...