קמע יופיטר זהב (*מהדורה מוגבלת*)

קמע יופיטר זהב (*מהדורה מוגבלת*)

הזמנה מוקדמת! יורכב ב-29/09/2019 בזמן בו יופיטר היה בהתעלות.

קמע יופיטר בהתעלות זהב (*מהדורה מוגבלת*)


הקמע הורכב ביום 19.9.2019 בין השעות 11:50 - 12:35 שעון ישראל

על כוחו של קמע יופיטר בהתעלות

בטקסט העתיק הקסום של "ספר אלכסנדר" מופיע התיאור של "החותם של יופיטר". הטקסט מתאר את השימושים בחותם זה מהבחינה הפיזית ומזו הנסיבתית. הוא מסביר כיצד להכין את החותם של יופיטר שמפחית חולשה וחוסר נוחות ועוזר להפחית אי נוחות פיזית ובעיות במערכת העיכול. לפי הטקסט, זה המשתמש בחותם זה יהיה אהוב על הבריות, שיחמיאו לו ויהללו אותו. במקרה של מריבה או חילוקי דעות חותם זה יעזור לסיים את המריבה ולצאת עם היד על העליונה בתנאי שלום. זה המשתמש בחותם זה יכול לנצח כל מה שעומד מולו, להיות מוגן מפני כל סכנה ואפילו במצב של סיכון גדול, הוא יזכה. זהו הקמע להצלחה ושגשוג, הדרכה, ריפוי ואמת רוחנית. יופיטר נחשב מאז ומתמיד כ"מיטיב הגדול". זה הוא הכוכב הגדול ביותר במערכת השמש שלנו ופועל לפי העיקרון של גידול מעריכי וסינתזה. יופיטר מביא לנו את מתנות השפע וההצלחה, ומספק לנו הדרכה רוחנית, תמיכה והגנה.

יופיטר הוא גם הכוכב המשפיע על הפקולטות הגבוהות במוחנו, יכולת הסינתזה שלנו וההבנה העמוקה שלנו לרעיונות ולחוויה. זו הסיבה שיופיטר שולט בפילוסופיה, בדת (במובן הפתוח והליברלי שלה) ובהבנות רוחניות. יופיטר שולט גם באתיקה המוסרית ובצדק וביכולת שלנו להבחין בין טוב ורע. אנשים שנולדו כשיופיטר היה חזק, מחפשים תדירות אחר אמת, צדק ואמונה בחייהם. אלו הם מורים, אנשים בעלי חזון ומפיצי בשורה.

באסטרולוגיה ההודית שמו של יופיטר הוא "גורו" שמשמעותו הוא מדריך או מורה. יופיטר הוא מדריך לצדק ולהתפתחות ההכרה, הוא מרומם את רוחנו, ממלא אותנו באושר, התלהבות ואופטימיות, נותן לנו תחושה של קסם בחיים ואת יד הגורל המובילה אותנו. והחשוב ביותר, השפעתו של יופיטר עוזרת לנו לבטוח בדרכנו ומשרה תקווה.

קורניליוס אגריפה כותב על קמעות יופיטר:
"...פעילויותיו של יופיטר נועדו להארכת חיים, אושר, עושר, כבוד, העניקו חסד ושגשוג, חופש מאויבים, מעניק חיי אמונה, פאר והון."

הסבר עיצוב הקמע
הדימוי המרכזי בקמע זה נלקח מהמיתולגיה היוונית והרומית. האקילה: הסמל היווני/רומי של זאוס, הנשר החזק של יופיטר ששירת אותו כשליח. זהו העתק מדוייק של מטבע רומי עתיק מהאוסף הפרטי שלי. הסמלים על הטבעת החיצונית הם חלק מחותמות הקסם העתיקות של יופיטר. שלושת הסמלים בזהב הם כמובן הסמלים של יופיטר, השמש והירח.