קמע משולש מים בשמים כסף וזהב (*אזל!*)

קמע משולש מים בשמים כסף וזהב (*אזל!*)

מהדורה מוגבלת! נעשה ב-19/7/2013 במהלך מצב משולש של יופיטר, נפטון וסאטורן.

קמע משולש מים בשמים כסף וזהב (*אזל!*)

אזל!נעשה ב- 19 ליולי 2013 בין 10:52 ל- 11:38 GMT

למי שעוד לא שמע, בימים אלו מרחף מעל לראשינו משולש קוסמי נדיר.
יופיטר שנכנס לא מזמן למזל סרטן, הצטרף והוסיף בגופו את הקודקוד השלישי להיבט המשולש שכבר נוצר לפני כן בין שבתאי בעקרב לנפטון בדגים.המשולש הזה, אשר נוצר בין כוכבי הלכת הגדולים ביותר במערכת השמש, הוא מערך נדיר וחשוב ובעל חשיבות גדולה כתשקיף לתקופתנו.

היבט משולש (120 מעלות) מייצג "מוליכות גבוהה" בין כוכבים, תנועה ותקשורת טבעית וחסרת חיכוך ולכן נחשב להיבט הרמוני. משולשים מחברים בין כוכבים אשר חולקים את אותו יסוד ומין (במקרה זה מים, נקבי) ולכן חולקים רקע משותף ומכך שהם בעמדה טובה ליצור שיח בונה ושילוב מאוזן. יופיטר, ה"מטיב הגדול" והמהיר מבין השלושה, אשר נמצא בעמדה חזקה במיוחד במזל סרטן, יוצק לתוכו ומחבר את תכונותיו עם:
שבתאי – כוח נוקשה של התגבשות ויצירת גבולות (חוקים, מסורת, בגרות, רצינות, משמעת, רשמיות),
ועם נפטון -כוח מופשט ממוסס ומפזר קווי מתאר (דמיון, חלומות, אידאלים אוטופיים, רוחניות).
יופיטר אשר בעצמו קשור ליכולת האנושית לאינטגרציה וסינתזה רחבה (לכן לגדילה והתרחבות) אחראי למצוא קשר ולחבר את הכוחות, אשר מטבעם כל כך מנוגדים ולגרום להם לשתף פעולה באופן בונה.

הדגש על יסוד המים מבטא דינמיקה ברובד הרגשי, בתחושות הבטן העמוקות, בהזדהות האמפתית ויכולת ההכלה. מזלות המים הם אלה שבעיקר ירגישו את העוצמות של התקופה ואת הקיטוב בין ה"עליות" וה"ירידות" הרגשיות. זה התיאור ברמה המהותית ביותר של האתגר של התקופה וזה מן הסתם ישתקף שונה בכל מפה אישית, ובצורות שונות על במת העולם.

הפער בין נפטון לבין שבתאי הוא הפער בין האידאלי – לאמיתי, בין החלום המופשט – למציאות הגשמית, בין הדמיון האוטופי – לחיי ומאבקי היום יום. עכשיו בעזרת המשולש והתיווך המסור והמפרה של יופיטר, אנו מקבלים את ההזדמנות המאתגרת לתת לחזון ולדמיון (יופיטר, נפטון) גוף ממשי (שבתאי), להוריד את הרעיונות הגבוהים לקרקע ולהפוך אותם למוחשיים. זה התהליך ברמה האישית והקולקטיבית, לחבר ולתאם בין הקטבים האלה וליצור אינטגרציה אמיתית שלהם בתוך חיינו.

”חזון ללא עשייה הוא רק חלום. עשייה ללא חזון רק מעבירה את הזמן. חזון עם עשייה יכול לשנות את עולם“
~ הנרי ב.סטנדל (אדפטציה של פתגם סיני עתיק)