תליון תמונת הייקום כסף (*מהדורה מוגבלת*)

תליון תמונת הייקום כסף (*מהדורה מוגבלת*)

מהדורה מוגבלת! הורכבה ב- 21 למרץ 2018 כשהשמש נכנסת למזל טלה. מכיל את תמונת הייקום של לידה ומוות ומאפשר לנו לכוון עצמנו לכוחות החיים

תליון תמונת הייקום כסף (*מהדורה מוגבלת*)

מהדורת 2018 מרץ 21 בין 5:45 - 6:15 GMT+3

אני גאה להציג את "תמונת הקוסמוס על פי פיצ'ינו". קמע זה נוצר בהשראת הפילוסוף והאסטרולוג הידוע מימי הרנסנס - מרסיליו פיצ'ינו. בעבודתו המהפכנית "De Vita" (ספר החיים) שפורסמה בשנת 1489, פיצ'ינו עוסק ברפואה, אסטרולוגיה וכישוף. בפרק העוסק בכישוף ובמיוחד בקמעות, מציע פיצ'ינו קמע ליקום."איך לייצר סמל עבור הייקום"
בספרו כתב פיצ'ילו כי על האדם לייצר סמל של העולם כולו מברונזה ובזמן הנכון להטביע את הדימוי בצלחת מוזהבת מלאה בכסף.
עוד המשיך פיצ'לו וטען כי הזמן הנכון לעשות הטבעה זו היא כשהשמש מגיעה לדקה הראשונה של מזל טלה, היא הדקה של הולדת העולם, ובה נקבע מה יקרה במהלך השנה.
היקום, טען פיצ'ילו, נולד כך כל שנה מחדש בדקה זו.

פיצ'ינו, שהיה נאופלטוניסט בדיעותיו, טען כי העולם בעצמו הוא יישות חיה, וכי קיימת אינטגרציה בין נשמת האדם והיקום, ואינטגרציה זו קיימת באסטרולוגיה ובקמע זה.

בעקבות הוראותיו של פיצ'ינו יצרתי קמע זה כשהשמש נכנסה לדקה הראשונה של מזל טלה. כמו שהסביר פיצ'ינו - דקה זו נחשבת לדקה בה נולד העולם, התחלתו של מחזור חדש. השמש בדקה הראשונה במזל טלה היא לא רק במצב של לידה מחדש והתחלה, אלא גם במצב הנעלה ביותר שלה, המצב בו היא חזקה במיוחד, לכן זה הוא גם קמע שמשי שמכיל בתוכו את כל היקום שמוטבע בתוך השמש - היא מקור החיים למערכת השמש כולה. קמע שמכיל בתוכו את תמונת הקוסמוס הוא קמע של לידה וחיים, אשר מאפשר לנו להתכוונן לכוח היצירה של החיים כמכלול.

מהדורה מוגבלת של קמע זה יוצרה ב-20 למרץ, עם כניסת השמש למזל טלה, ולכן קמע זה ייחודי מאוד.
הקמע מכיל אבנים מסורתיות המייצגות את הכוכבים השונים:

ירח - מונסטון
מרקורי (כוכב חמה) - אמרלד
ונוס (נוגה) - פרידוט
שמש - טורמלין ורוד
מרס (מאדים) - אמטיסט
יופיטר (צדק) - טופז צהוב
סאטורן (שבתאי) - ספיר

שמות הכוכבים כתובים בעברית, לטינית וערבית.
במעגל החיצוני כתובים המזלות בכתב יתדות מצרי עתיק.