קמע אוראנוס בטלה כסף וזהב (*אזל!*)

קמע אוראנוס בטלה כסף וזהב (*אזל!*)

פתיחת אופקים חדשים ולעורר החופש הפנימי והאינדיווידואליות

קמע אוראנוס בטלה כסף וזהב (*אזל!*)

אזל!

הקמיע נוצר ב-2 לאפריל 2014, בין השעות 06:15-06:55 בבוקר, כאשר אורנוס נמצא במזל טלה ובצמידות לשמש ומופעל בחוזקה על ידי קונפיגורציות אסטרולוגיות שונות ופלנטות המדגישות את האיכויות שלו. 

השמש מפעילה את הפוטנציאל של אוראנוס באמצעות כוחה הסולארי, כאשר היא חזקה מאוד בטלה (מצב ההתעלות של השמש). אחת הסיבות לכך שהשמש נחשבת חזקה בטלה היא שזו הנקודה שבא היום גובר על הלילה וכוח האור מתגבר על כוח החושך.

המטבע בחלק העליון של הטבעת הוא העתק מדוייק של מטבע רומי עתיק עם דמותו של Sol Invictus - אל השמש הרומאי המסמל את רוח המרד והחופש.

השילוב של אורנוס והשמש יוצר סמל של רוח מרדנית עם אוריינטציה חזקה לחופש. ה"אני" המכיר בייחודיותו ומעיז לזרוח בצבעיו האמיתיים! לא מתכופף לכוחות חיצוניים המנסים להגביל אותו ולקחת את כוחו. זהו סמל של כוח חיים איניבידואלי שאינו מתפשר, סמל של הרצון להיות ולחיות בצורה האותנטית והנאמנה ביותר של אדם לעצמו, למרות ניסיונות החברה להתאים את האדם לחוקיה.

אוראנוס מייצג את שבירת המוסכמות והמגבלות המדכאים גדילה ושינוי, הוא מייצג את הצורך של הרוח בחופש, ריגוש והתחדשות. אוראנוס הוא הפרומתיאוס בכל אחד מאיתנו, "אש האלוהים" והצורך לשתף אותה. אש זו מנצנצת מתוך הייחודיות ותבונת האדם. זהו כוח השינוי הראדיקלי החדש והמואר, הכוח של מהפכה הדוחף להתפתח מגבולות הישן והראייה הצרה.

לאוראנוס יש מחזור של 84 שנים וכניסתו למעלה הראשונה של טלה חשובה מאוד. מעלה זו מציינת את תחילתו של מזל טרופי המסמל התחלות חדשות, לידה של מעגל חדש, פתיחה לאפשרויות חדשות וכדומה.

על מזל טלה נאמר שהוא המזל הקרדינלי, הראשון בין ארבעת המזלות הקרדינלים (טלה, סרטן, מאזניים וגדי). ארבעת מזלות אלו וההתחלות שלהם נקראים AXIS MUNDI או ציר העולם. כל הארועים העולמים תלויים בארבעת צירים אלו אשר מייצגים את האנרגיה שמתחילה פעולה ושינוי.

אוראנוס מסמל שחרור, שינוי ורוח מרידה. זהו כוכב של שבירת מוסכמות וכל מה שישן, קבלת תובנות, כושר המצאה וגאונות. אוראנוס הוא הכוח של החופש מכל דבר מגביל, גופני או מנטלי. הוא הכוח להיות מה שאנחנו באופן הייחודי ביותר ולפעול מבפנים ולא מתוך חשש למה שאחרים יגידו או איך שאומרים לנו לפעול.

כניסתו של אוראנוס לטלה מסמלת את אנרגיית המרד. היא נותנת כוח לשבור את הדפוסים שמגבילים את הביטוי שלנו. היא מחדירה לנו גאווה על היותנו שונים ואחרים ומאיצה ביטויים של אינדיווידואליות.

קמע אוראנוס במזל טלה עוזר לפתוח אופקים חדשים ולעורר את הצורך בחופש ואינדיוודואליות. מאפשר לקחת את הכוחנו בחזרה על ידי חיתוך המעגלים הזדוניים שעוצרים אותנו ומדכאים אותנו.


עיצוב הקמע מבוסס על הגיאומטרייה של שלושת מעגלי הפלנטות. הפנימי הוא יופיטר, האמצעי הוא סאטורן והחיצוני הוא אוראנוס. זוהי חתימה גיאומטרית של שלושה מחזורים של כוכבי לכת - יחס שמימי. זוהי תמונה שמימית מדוייקת של הרגע שבו נכנס אוראנוס ב-2011 למחזור שלו בן 84 השנים. באותו הזמן יופיטר שהה בטלה וסאטורן במזל מאזניים המקביל לטלה. שלושת הכוכבים עבדו יחד בדגש על אוראנוס המכיל את האחרים.