טבעת אמרלד טבלט מרקורי זהב (*מהדורה מוגבלת*)

טבעת אמרלד טבלט מרקורי זהב (*מהדורה מוגבלת*)

מעיר את כוחות של מרקורי בסימן המזל שלו תאומים המדגיש כוחות מנטלים ללמידה, ריכוז ופוקוס.

טבעת אמרלד טבלט מרקורי זהב (*מהדורה מוגבלת*)


מהדורה חדשה תורכב ב-1 ליוני 2019 בין השעות 13:48-12:57 בזמן שמרקורי נמצא במעלה הראשונה של בתולה.

קמע מרקורי מושך ומגייס את כוחו של מרקורי בביתו שלו שנמצא בסימן תאומים, מחזק שנינות וכוחות מנטליים, למידה, דיבור וזיכרון.
קמע זה רב עצמה במיוחד עבור בהירות מנטלית, מיקוד, אינטלקט ויכולת התבטאות. הוא מחזק תפיסה מנטלית, זיכרון ועוזר בלמידה, הבנה ותקשורת.

קמע מרקורי של טבעת לוח האמרלד נושא ארבעה סמלים קלאסים מצריים עתיקים. החריטה סביב הטבעת נלקחה מתרגומו של וולקנלי ללוח האמרלד. אחד המשפטים האהובים עלי בלוח האמרלד אומר כי מאחר וכל הדברים הקיימים נוצרו מהאחד, שהוא הסיבה לקיומם של הדברים, הרי שכל הדברים הקיימים הם האחד.
הטבעת משובצת עם ארבע אבני אמרלד.

הקמע מגייס את כוחו של מרקורי במיטבו ובמצבו הטהור ביותר. הוא מביא בהירות מחשבתית, ריכוז של אנרגיה מנטאלית, עקביות מחשבתית ומעשית, מחזק כישורי אירגון וניתוח, מגביר צלילות ורבאלית ויכולת הסברתית. הוא עוזר במכאובים מנטאליים ועוזר במיקוד התהליך המחשבתי.

לוח האמרלד של הרמס טריסמגיסטוס הוא אחד הטקסטים המסתוריים ביותר. הטקסט לקוח מהמסורת ההרמטית - טקסטים פילוסופיים יוונים ומצריים המיוחסים לדמות המיסתורית הנקראת הרמס טריסמגיסטוס. הטקסטים הם שילוב של חכמת האל המצרי תחות והאל היווני הרמס. בטקסטים הללו הרמס דן עם מאמיניו בטבעם האמיתי של היקום, הטבע, המחשבה ועוד. 

טקסטים אלה מתוארכים למאה ה-2 וה-3 אחרי הספירה והמקור שלהם הוא כנראה במצרים. לוח האמרלד הוא היצירה הידועה ביותר בהרמטיקה ונאמר עליה שהיא מכילה את סודות ה"פרימה מטריה" - הבסיס לכל חומר וקיום שאינו בר צורה והינו מעבר לכל הגדרה (זו הסיבה לדימויים האינסופיים בשפת האלכימיה). הפרימה מטריה או האתר מתוארים גם הם על ידי האלכימאים העתיקים כאנימה מונדי, כלומר "נפש העולם". הנפש היא שמאחדת את כל הדברים והיא כל הדברים.

האלכימאים האירופאים האמינו כי הלוח הוא "המתכון" הסודי ממנו נוצרה אבן הפילוסופים הנושאת בחובה את הכוח לשנות את צורתו של חומר (כמו הפיכת עופרת לזהב) ואת היכולת לאפשר אלמותיות והתחדשות, ולכן הוא נודע בשם אליקסיר החיים.

לאורך השנים ועם התדיינות רבה על מילות הטקסט, ניתן לגלות את הרבדים הרבים המצויים בטקסט ואת מילות החכמה. הטקסט עוסק רבות בטאואיזם העתיק ובמושגים שונים בבודהיזם. היה זה אייזיק ניוטון ולא אחר, אחד המדענים המשפיעים ביותר בהיסטוריה האנושית, שטען שרבים מרעיונותיו באו לו מהקורפוס הרמיטיקום ומלוח האמרלד (אותו הוא גם תרגם).

במרכז צדו האחורי של התליון מופיע הסמל העתיק של האלכימיה. מאחר שאני חושב שהרעיונות בטקסטים הללו יכולים לשנות ולהרחיב את המודעות של אדם החלטתי ליצור עבורי וכמובן עבורכם תליון וטבעת של לוח האמרלד.