טבעת קמע החותם הקוסמי מותאם אישית - זהב

טבעת קמע החותם הקוסמי מותאם אישית - זהב

קמע מותאם אישית לחיזוק, הגנה והצלחה

טבעת החותם הקוסמי- קמע אישי

תכשיט ייחודי שלא תמצאו בשום מקום אחר!

אני גאה להציג בפניכם את קמע טבעת החותם הקוסמי – טבעת מאגית יחידה במינה, שמבוססת על עקרונות המאגיה האסטרולוגית של המסורת ההרמטית.
טבעת זו היא בדיוק כמו קמע החותם הקוסמי שלנו.
מאז שיצרתי את קמע חותם הקוסמי האישי, חיפשתי דרך ליצור אותו מחדש בצורת טבעת מאגית.
הטבעת היא קמע ייחודי במינו, שמעוצב כדי לקלוט את הכוחות האסטרולוגיים שיאזנו ויחזקו את הפוטנציאל המולד שבך. את הקמע הזה אני יוצר עם האסטרולוג מיכאל אופק, יחד אנו מחיים את האמנות האבודה של יצירת קמעות אישיים רבי כוח.

טבעת קמע החותם הקוסמי המותאמת אישית מגיעה בשלוש וריאציות:

1. כקמע ריפו ואיזון כללי, מעוצב עבורכם באופן אישי בהתבסס על מפת הלידה של העונד. משקף את מיקום הכוכבים ותצורתם בדרך המאוזנת והמחזקת ביותר לאדם (ההסבר האסטרולוגי יינתן גם בכתב).

2. כקמע של מפת חזרת השמש של האדם (המפה של יום ההולדת האסטרולוגי המדויק, כשהשמש נמצאת בדיוק במיקום השמש במפת הלידה) עם הדימוי של מפת הלידה של האדם. קמע זו יכולה גם להיות מתנת יום הולדת יפה.
* קטגוריה זו אפשרית רק כאשר חזרת השמש של האדם מתרחשת בזמן שעות העבודה שלנו.

3. בדימוי של מפת הלידה של האדם. קמע זה יכול להיות מבוסס על זמן חזרת השמש או הירח (כולל אופק) של האדם, וגם ללא אלה. קמע זה לא חייב להיות מיוצר ברגע אסטרולוגי ספציפי, כוחו הוא מעצם השיקוף הסימבולי של מערך הכוחות של האדם, כפי שמיוצג במת הלידה.

איך זה עובד?
בעת הזמנת הקמע אתם שולחים אלינו את תאריך הלידה, שעת הלידה ומקום הלידה בצורה מדויקת עד כמה שניתן, ואת קטגוריית התליון אותה בחרתם. אסטרולוג הבית שלנו – מיכאל אופק מכין את מפת הלידה שלכם עבור הקמע. עבור הקמע הריפוי (הווריאציה הראשונה) מנתח מיכאל את מפת הלידה שלכם ומאתר את הזמן המדוייק שבו מערך הכוכבים הוא האופטימלי, המאזן והמחזק ביותר עבורכם. אני אייצר את הקמע (ואקדש אותו בצורה מאגית) בנקודה המדויקת בזמן שמדגישה את מלא הפוטנציאל שלכם ושעוזרת לפתור מצבים מסובכים.

עיצוב הקמע הוא על פי המפה האסטרולוגית, מפה זו משמשת מראה סימבולית למערכת השמש ביחס לכדור הארץ בזמן ובמקום הכנת הקמע, או בזמן ומקום לידת האדם עבורו אני מכין את הקמע. המתכות הנבחרות להכנת הקמע אינן ספציפיות היות ואנחנו כוללים את כל התמונה הפלנטרית. הקמע עשוי מכסף או זהב, שהרי מתכות אלה נחשבות למתכות של שני המאורות, שהם השליטים הכלליים של החיים.
כסף הוא המתכת המקושרת לירח, והיות והירח באסטרולוגיה מהווה את המטריצה דרכה כוחות הכוכבים יורדים מהספירות השונות אל כדור הארץ, ולכן הוא מסמל את אנרגיה מאגדת שמחברת הכול יחד.
זהב מייצג את השמש ואת כוחות היצירה שברוח, ולכן מחזק את עיקרון האיחוד השמשי שבחיים.עיצוב הקמע הוא בדמות המפה האסטרולוגית:
- שנים עשר סמלי המזלות המצריים העתיקים.
- על צד אחד של הטבעת – הבתים (לפי מערכת הבתים המלאים, בית=מזל) שמופיעים עם חריטה מיוחדת של מיקום הכוכבים בתוכם, לפי הווריאציה בה בחרתם, בקמע הריפוי מיקום הבתים/מזלות יהיה לפי המפה של הזמן הנבחר, אחרת יהיה המיקום לפי מפת הלידה.
- בצד השני של הטבעת – משובצות אבנים יקרות שמייצגות את מיקום הכוכבים המדוייק (רובי מייצגת את השמש, יהלום מייצג את הירח ואבני אמרלד מייצגות את הכוכבים).
- ארבעה קווים חרוטים בשני צדי הטבעת מייצגים את ציר האופק והשקיעה ואת ציר רום השמיים ונקודת חצות.

קמע זה הינו ייחודי מאוד ואישי ולא ניתן למצוא קמע שכזה בשום מקום אחר.

ברוב חלקי העולם המודרני בימים אלה תהליך מאגי זה כמעט ונעלם. נדיר למצוא היום רב מג אליו תוכלו לפנות כדי לבקש קמע אישי מיוחד עבורכם כפי שהיה נהוג בזמנים עתיקים. קמע זו היא דרכנו להחיות אמנות אבודה זו, ולפתוח את האפשרות להכין קמיעות אישיים בימים אלה. הקמיעות האישיים נחשבו בעבר לכלים קדושים ורבי עוצמה בהם השתמשו חברי משפחות המלוכה ואנשים רמי מעלה, שיכלו להרשות לעצמם קמיעות אלה (ואשר גם ידעו את זמן הלידה שלהם, דבר שלא היה ידוע לאנשים בזמנים עברו).