קמע קאזימי יופיטר באריה כסף וזהב (*אזל!*)

קמע קאזימי יופיטר באריה כסף וזהב (*אזל!*)

Encourages a connection to ones own center, individuality, creativity and will powe.

קמע קאזימי יופיטר באריה כסף וזהב (*אזל!*)

אזל!

קמע קאזימי יופיטר

מהדורה מוגבלת! נוצר ב-25 ביולי 2014 בין השעות 05:46-06:35 שעון ישראל

לאחר ששהה יופיטר כשנה בסימן הבית שלו - סרטן, הוא עבר למזל אריה (ב-16 ביולי) ועם כניסתו הוא התקבל בכבוד רב על ידי המארחת שלו - השמש, אשר חוזרת לביתה הנעלה ותקבל אותו בחיבוק רחב. חיבור קאזימי או "בלב לבה של השמש" הוא הזמן בו כוכב נמצא בדיוק בזווית של 0.17 דקות המעלה מהשמש. קמע זה מחזק את יופיטר ברמה מלכותית בצירוף כוחה של השמש הנמצאת בביתה השמשי.

יופיטר והשמש הם כוכבים יומיים והשולטים העיקריים של שילוש האש, לכן שניהם נחשבים לחזקים מאוד במזלות האש. במזל אריה, אשר נשלט על ידי השמש, אופי האש של יופיטר בולט מאוד ומובלט אף יותר על ידי הקאזימי. קמע זה מעניק אנרגיית הצלחה חזקה מאוד, תהילה, כריזמה, פרסום ומקרין נוכחות מלכותית! 
הוא נותן דרך הסתכלות יצירתית, כוח הבעה, חיוניות והתפתחות אישית, אושר וכוח חיות. בנוסף, הוא מעודד חיבור למרכז הפנימי, לאינדיבידואליות, יצירתיות וכוח רצון.
 
יופיטר נחשב מאז ומתמיד ל"מיטיב הגדול". זהו הכוכב הגדול ביותר במערכת השמש שלנו והוא חולש על עקרונות ההתפתחות האישית והמיזוג. יופיטר מביא לנו את מתנת השפע וההצלחה ומעניק לנו הדרכה רוחנית, תמיכה והגנה.

יופיטר הוא גם הכוכב המשפיע על הכושר המנטלי, היכולת שלנו לחבר ולהבין הבנה אמיתית ועמוקה מושגים וחוויות. מסיבה זו יופיטר שולט בכל הקשור לפילוסופיה, דת (במובן הפתוח והליברלי שלה) והבנה רוחנית. יופיטר שולט גם על כל הקשור לאתיקה ואמות מוסר וצדק והיכולת הפנימית שלנו להבחין בין טוב ורע. אנשים שנולדו כשיופיטר היה חזק מחפשים תמיד אחר האמת, הצדק והאמונה בחיים. אלה הם מורים, אנשי חזון ומפיצי בשורה.
באסטרולוגיה הודית השם של יופיטר הוא "גורו" שמשמעותו היא מדריך או מורה. יופיטר הוא המדריך לחכמה ומרחיב את התודעה. הוא מרומם את רוחנו בעזרת אושר, התלהבות ואופטימיות, נותן לנו את הרגשת הקסם בחיים ואת היד המדריכה העדינה של הגורל. החשוב מכל, השפעתו של יופיטר היא שעוזרת לנו לבטוח בדרכנו ולהיות בעלי תקווה.

המכשף הגדול קורנליוס אגריפא כתב אודות הקמעות של יופיטר:
...From the operations of Jupiter, they made for prolongation of life...increaseth felicity, riches, honor and confereth benevolence and prosperity, and frees from enemies, gives a religious and glorious life, and advancement of fortune.

השמש היא מרכז מערכת הכוכבים והיא מקור החיים ומקור הקיום. סמל השמש היא הסמל האולטימיבי של ה"נואוס" היווני - המחשבה, הרוח - הכוח הדוחף מאחורי הנשמה.

בכל יצור חי השמש מייצגת את בסיס האנרגיה אשר סביבה נוצרים האישיות, הצרכים, התשוקות והניסיון. השמש מפיחה חיים בקיום שלנו בעולם הפיזי. ככל שאנחנו מתחברים יותר לשמש ולכוחותיה אנחנו מרגישים הגשמה גדולה יותר ואנחנו מממשים את הנשמה שלנו דרך כוונות הרוח והמחשבה שלנו.

הסמל בתחתית הוא הסמל המספוטומי של השמש או אל השמש - שמש. אבן הרובי נחשבת כאבן המסמלת את השמש, החיים והכוח בתרבויות עתיקות.