טבעת שמש מותאמת אישית - זהב

טבעת שמש מותאמת אישית - זהב

טבעת קמע שמש מותאמת אישית לפי מפת לידה אסטרולוגית. נועדה לעורר את איכויות השמש בחיינו להעצמת מודעות ומיקוד.

 טבעת קמע שמש אישית

טבעת קמע שמש אישית מעוצבת במיוחד על פי לוח הלידה שלכם

השמש מביאה את האש והאור לחיים שלכם. היא סמל של אופטימיות, יצירתיות והצלחה. טבעת קמע השמש מחדדת את החשיבה ומחזקת את כוח החיים שלכם.

מותאם באופן אישי לטבלת הלידה שלכם
כאשר אתם מזמינים קמעות אלה עליכם לשלוח אלינו את תאריכי הלידה שלכם, זמני ומקומות הלידה בצורה המדויקת ככל האפשר. אסטרולוג הבית שלנו, מיכאל אופק, ירכיב את טבלת הלידה שלכם ולאחר מכן יקבע את הזמן הנכון ליצור את טבעת הקמע שלכם.


בטבעת השמש מוטבעות אותיות מאגיות. החותמים הקסומים של הכוכבים, המופיעים בטקסטים מאגיים קדומים אודות מאגיה כוכבית. החותמים ידועים כמחזקי כוחות הכוכבים. אופן צירופם לסמלים אחרים שנחשבים ל"רוחניים" מבחינת הכוכבים יביאו להתחזקות ה"אינטלגנציה" שלהם וכוחם המאגי. המקור שלהם אינו ידוע אך נהוג להאמין כי מדובר בכת מאגית קדומה בשם הרניאן סביאנס. 

אותיות הכוכבים הללו נלקחו מה-"picatrix", טקסט מאגי חשוב המורכב מהרבה טקסטים קדומים. מטרתו לתקשר עם רוחות הכוכבים ולמשוך את האנרגיה שלהם והם בעלות שימושים רבים, חלקם כלליים וחלקם ספציפיים יותר.

כפי שאמר האסטרולוג היווני וטיאוס ולנס (משנת 2 לפנה"ס) באנתולוגיה שלו:
"The Sun is the cosmic mind and divinity. It arouses human’s soul to action through its own energy and love-inspiring nature, and it becomes the cause of achievement and progress."
השמש היא הסמל העתיק של כוח, חיים, אור, אלוהות ומלכות.

השמש היא אור המודעות ולכן הזמנת השמש לחייכם מאדירה את המודעות שלכם ומחדדת את הכוח המנטלי שלכם.

הקליקו כאן כדי לקרא עוד אודות הכנת הקמעות