טבעת ירח מותאמת אישית כסף וזהב לבן

טבעת ירח מותאמת אישית כסף וזהב לבן

קמע מותאם אישית על פי מפת הלידה. קמע להצלחה ועושר כמו גם חיזוק אמפתיה והרגעת המינד.

 טבעת ירח אישית כסף וזהב לבן 

העיגול הפנימי עליו חרוטות האותיות עשוי מזהב לבן 14 קארט

קמע הירח נחשב להיות בעל כוח מגן באופן כללי. קמעות ירח נעשים גם בכדי לשמור על הבריאות ולכל סוג של תועלת אישי בין אם בעבודה, בקריירה או בחיי המשפחה. נאמר גם כי קמעות אלה מגבירים תקשורת אמפטית ויכולת תפיסה והבנה ומרגיעים את הדעת.

מותאם באופן אישי לטבלת הלידה שלכם
כאשר אתם מזמינים קמעות אלה עליכם לשלוח אלינו את תאריכי הלידה שלכם, זמני ומקומות הלידה בצורה המדויקת ככל האפשר. אסטרולוג הבית שלנו, מיכאל אופק, ירכיב את טבלת הלידה שלכם ולאחר מכן יקבע את הזמן הנכון ליצור את טבעת הקמע שלכם.


קמעות ירח נחשבים לבעלי טווח רחב של כוחות מגנים, עוזרים ותומכים. הירח בעיקר ידוע כמייצג קשרים רגשיים ומקצבים ביולוגיים, אך הוא מהווה הרבה יותר מכך... הירח הוא הרקמה המחברת של הטבע האנושי שלנו והוא מתנהג כמטריקס להשפעות בכל הרמות: ברמה הפיזית, ברמה הרגשית והמנטלית. הוא המיכל המכיל את החיים (אור השמש) עבור כדור הארץ, כמו אם המגנה ומטפלת בילדה.

מיקום הירח הינו בעל חשיבות עיקרית בכל "בחירה" אסטרולוגית (מציאת הזמן הנכון עבור כל מאורע או פרוייקט) מאגית או אחרת. בתחום הכנת הקמעות הירח חייב להיות במקום הנכון, משום שהוא אחראי על הזרימה הכללית של האנרגיה והאירועים, ומתנהג כמתווך בין הכוכבים ובין כדור הארץ. תורת הירח ככלי מאגי הינה רחבה ועצומה בכל הקשור להכנת קמעות.


magical 'alphabet' of the Moonבטבעות הירח טבוע האלף בית המאגי של הירח. האותיות הפלנטריות הללו לקוחות מה "Picatrix" (טקסט כישופי חשוב) ומה- "Three books of occult philosophy" שנכתבו על ידי המג היינריך קורנליוס אגריפה בתקופת הרנסנס. כמו סמלים פלנטריים מגיים אחרים, מטרת האותיות הללו ליצור תקשורת עם הרוחות הפלנטריות ולמשוך את האנרגיה שלהם.

הקליקו כאן כדי לקרא עוד על הכנת הקמעות