טבעות לזוג מותאמות אישית V2

טבעות לזוג מותאמות אישית V2

ירח - כסף וזהב לבן, שמש - כסף עם זהב צהוב. זוג טבעות מותאמות אישית לחיזוק קשר האהבה ויצירת זוגיות הרמונית.

 טבעת זוגיות מגית אישית
המחיר הוא עבור 2 הטבעות יחד!
טבעת ירח עשויה מכסף וזהב לבן 14 קארט (החלק הפנימי עם אותיות מגיות).
טבעת שמש עשויה מזהב צהוב 14 קארט (החלק הפנימי) וכסף (החלק החיצוני).

הטבעות מיוצרות על פי לוח הלידה של בני הזוג.
מיועדות לחזק את קשר האהבה. 
טבעות מצויינות לנישואין או לחגיגת יום הנישואין.

קיבלתי בקשות רבות ליצור טבעות שהינן קמע לנישואין ולמערכות יחסים וסוף סוף מצאתי רעיון ייחודי לטבעות כאלה. טבעות אלה מכוונות לחזק את קשר האהבה והחמלה, עוזרות לזוגות להתחבר ולפעול יחד מתוך יחסים הרמוניים, תוך שמירה על הייחודיות האינדיבידואלית בתוך מערכת היחסים.

מותאם באופן אישי לטבלת הלידה שלכם
כאשר אתם מזמינים קמעות אלה עליכם לשלוח אלינו את תאריכי הלידה שלכם, זמני ומקומות הלידה בצורה מדויקת ככל האפשר. אסטרולוג הבית שלנו, מיכאל אופק, מכין את טבלאות הלידה שלכם וטבלה מיוחדת המורכבת מאיחוד שתי הטבלאות שלכם יחדיו, המסמלת את השילוב הייחודי של האנרגיה המרכיבה את מערכת היחסים שלכם. לאחר מכן יקבע הזמן הנכון ליצור את טבעות הקמעות שלכם.

 

טבעות נישואין קסומות אלה מזמנות את אנרגיית השמש והירח כאבי הטיפוס של הזכרי והנקבי. שלובות זו בזו במסלולן ובהשפעותיהן המשלימות, הן מסמלות את "החתונה האלכימית" של הגבר והאישה.magical 'alphabet' of the Sun


magical 'alphabet' of the Moon


בטבעות השמש והירח חרוט האלף בית של כל אחד מהמאורות. האותיות הפלנטריות הללו לקוחות מה "Picatrix" (טקסט כישופי חשוב) ומה- "Three books of occult philosophy" שנכתבו על ידי המג היינריך קורנליוס אגריפה בתקופת הרנסנס. כמו סמלים פלנטריים מגיים אחרים, מטרת האותיות הללו ליצור תקשורת עם הרוחות הפלנטריות ולמשוך את האנרגיה שלהם.
הקליקו כאן כדי ללמוד עוד על הכנת הקמעות