קמע אחוזת הירח העשירי - כסף זהב (*מהדורה מוגבלת*)

קמע אחוזת הירח העשירי - כסף זהב (*מהדורה מוגבלת*)

מיוחד לריפוי והגנה. מצויין ללידה קלה או לאחר הלידה.

קמע אחוזת הירח העשירי - כסף זהב (*מהדורה מוגבלת*)

רק 3 נשארו!
קודש ב- 26 ליוני 2017 בין 7:50-8:10

אחוזת הירח העשירית נחשבת לאחוזה הקשורה ביותר לריפוי של כל מחלה, עוזרת בהגנה, שימור וחידוש של הגוף כמו גם הרוח. עוזרת להקל על לידה.

הפיקטריקס מציין שאת קמע זה יש להכין עם דמות ראש אריה בשילוב עם כיתוב של שם המלאך ארדפיר (כתוב ביוונית על התליון). המקור גם מציין שניתן להכניס את הקמע לתוך מים או אוכל לעביר להם תכונות ריפוי שיוכלו לעבוד גם מתוך הגוף:
lift up sadness, slowness and infirmity from my body and from the body of whomsoever consumes food or drink in which this seal has been placed… and it shall be carried to the sick [person] or the infirm [person] shall wash it with another substance to be consumed against illness or for women (to ease of childbirth) or who have had a difficult birth”

סדרת קמעות אחוזת הירח
הירח הוא לווין של כדור הארץ והוא גם המהיר מכל הגופים השמימיים ולכן קשור לוויסות יומי של הזרמים האסטרולוגים. הדוקטרינה של אחוזות הירח משרתת ככלי למקד אפקטים אסטרולוגים ולמשהו ספציפי יותר בהתבסס על כוחו של הירח בכל יום של החודש.

כמו המחזור השנתי של השמש המשפיע על גלגל המזלות הטרופי, בכל מקודה בשמיים לירח יש תכונה משמעותית (ביחס למזלות ולמערך הכוכבים) ומשפיע על מי מהם מופעל. בצורה זו אחוזות הירח הם כמו גלגל מזלות ירחי, המקבל משמעות מתוך תנועת הירח סביב כדור הארץ.

יש כמה וריאציות של הדוקטרינה הנ"ל ואנחנו מבססים על הפיקטריקס העושה שימוש באחוזות ביחס לגלגל המזלות הטרופי.