קמע יופיטר ספיקה זהב (*מהדורה מוגבלת*)

קמע יופיטר ספיקה זהב (*מהדורה מוגבלת*)

מהדורה מוגבלת! הורכב ב-13 וב-15 לספטמבר 2017 בעת מפגש יופיטר ספיקה

קמע יופיטר ספיקה זהב (*מהדורה מוגבלת*)

רק 3 נשארו!
ההמתנה הארוכה - קמע יופיטר ספיקה - איחוד של פעם בשתים עשרה שנים!

אנו מתקרבים למאורע אסטרולוגי נדיר, יופיטר עומד לפגוש בכוכב ספיקה. איחוד זה מתרחש אחת לשתים עשרה שנים!

הרכבה במהדורה מוגבלת התרחשה בין ה-13 ל-15 בספטמבר 2017 (זמן מדוייק בהמשך המייל).

זהו איחוד (או צמידות בשפה האסטרולוגית) רב עצמה בין שני גופים שמימיים הנחשבים מבין המיטיבים והתומכים ביותר. יופיטר אשר נחשב באסטרולוגיה ל״מיטיב הגדול״, המסמל גדילה והתפתחות, שפע, הצלחה, מזל והגנה.
הכוכב ספיקה (מקבוצת הכוכבים של בתולה) אשר נחשב לאחד מכוכבי המזל החזקים ביותר, כוכב הנדיבות, ההאדרה, המרפא והמגן (אשר ממקום במזל הטרופי של מאזניים).

קמע זה אינו רק קמע מזל רב עצמה עבור כל המעלות שהוזכרו כאן (והרבה יותר מכך), בזמן ההרכבה ונוס המיטיבה (אשר שולטת במזל מאזניים, היכן שיופיטר וספיקה מתאחדים) מצטרפת ליופיטר בהיבט של משושה 
(60 מעלות). דבר זה מחזק אף יותר את הקשר ואת הכוחות המטיבים של הקמע, בתוספת היופי, הכוח, האהבה, העונג וההצלחה ביחסים חבריים ורומנטיים אשר ונוס משרה.

הקמע יורכב במהלך שני תאריכים, שניהם במהלך הזריחה והקרבה לרום השמים של האיחוד בין יופיטר וספיקה. 
בתאריך הראשון, ה-13 לספטמבר 2017 בין השעות 08:50-09:15 ו-14:25-15:00 שעון ישראל - בזמן זה הירח היה בתאומים בהיבט משולש ליופיטר ומשושה לונוס (יחד הם יוצרים בי-סקסטייל, מבנה גיאומטרי חזק ותומך). ירח תאומים מחזק ומשקף את אנרגיית יופיטר בספיקה במובן של קשרים חברתיים, תקשורת, הצלחה בעסקים, דיבור, כתיבה, מדיה וכד'.

יומיים לאחר מכן, ב-15 לספטמבר 2017 בין 08:37-09:15 שעון ישראל - הירח היה במזל סרטן, שהינו המזל הטבעי שלו ובמקום ההתעלות של יופיטר. ירח בסרטן מדגיש ומשקף את ההצלחה דרך השראה רגשית, קשר ותמיכה, יכולת ריפוי, אמפתיה, קהילתיות, משפחה וכד'.

הסבר עיצוב התליון:
הצד הקדמי של הקמע נושא את דמותה של האלה הקדומה סלה נותנת את החיטה לבני האנוש. תיאור זה מקורו בחותם צילינדרי עתיק. מסביב לדמות נמצאות האותיות המאגיות הקדומות של יופיטר.

המכשף קורנליוס אגריפה כותב אודות הקמע של יופיטר:
“...From the operations of Jupiter, they made for prolongation of life...increaseth felicity, riches, honor and confereth benevolence and prosperity, and frees from enemies, gives a religious and glorious life, and advancement of fortune.”

זוהי הזדמנות נדירה להשיג את אחד הקמעות המבוקשים ביותר, מאחר ואת הקמע הקודם של יופיטר, אשר לא ניתן להשיג יותר, יצרתי לפני שנתיים ואאלץ להמתין 12 שנים עד לאיחוד הבא של יופיטר וספיקה.

בתמונה ניתן לראות את המודלים של הקמעות, הקמעות עצמם יורכבו בזמנים שצוינו למעלה. 

הזמינו עכשיו בהזמנה מוקדמת!