קמע טבעת יום השיוויון האביבי זהב (*מהדורה מוגבלת*)

קמע טבעת יום השיוויון האביבי זהב (*מהדורה מוגבלת*)

קמע מעניק חיים אמיתי ועוצמתי. ממלא אותנו מוטיבציה לפעולה ומחייה את האש הפנימית וכוח הרצון שלנו.

קמע טבעת יום השיוויון האביבי זהב (*מהדורה מוגבלת*)

גרסת מרץ 2024.

מנקודת מבט אסטרונומית, הנקודות האקוונוטיות הן המקומות על מסלול מסביב לשמש בהן היום והלילה שווים באורכם מה שאומר שהשמש נמצאת במישור קו המשווה.

מבחינה אסטרולוגית, זמנים אלה הם מאוד חשובים ומתקיימים בהם שינויי אנרגיות חזקים. האקווינוקס של האביב בעל חשיבות אף גדולה יותר מפני שהוא מציין 0 מעלות טלה שזהו התחלה של גלגל המזלות הטרופי. אחרי 6 חודשים בהם הלילה היה ארוך מהיום, היום מנצח והאנרגייה הסולארית תופסת מומנטום. אור וחום מעודדים חיים וגדילה בחצי כדור הארץ הצפוני.

בזמן האקווינוקס האביבי יש חגיגות ופסטיבלים בכל רחבי כדור הארץ. כל דת ותרבות מסמלת תקופה זו בחגים כאלה או אחרים.
נקודת ה- 0 מעלות של טלה ההינה מלאה באנרגיית חיים, זוהי נקודת הלידה של השנה המלווה בגאות של אש סולארית המעודדת את הכוחות הפנימיים שלנו ואת המוטיבציה לפעול ולעשות. זה לא מפתיע שעל השמש נאמר שהיא בהתעלות במזל טלה.

כפי שאמר האסטרולוג היווני ווטיוס ואלנס (המאה השנייה לספירה) באנתולוגיה שלו: "השמש היא הרוח הקוסמית והשמיימיות. היא מעוררת את נשמת האדם לעשייה דרך האנרגייה שלה ודרך טבעה הנותן השראה לאהבה ההופכת למטרה לקדמה והשגים".

בהתחשב בכך שגם מאדים - פלנטת של עשייה אסרטיבית נמצא גם בטלה כאשר השמש נכנסת, זה הופך את הקמע לנותן חיים עוצמתי. הוא נותן לנו מוטיבציה להיות בפעולה ולהתקדם. הוא מחייה מחדש את האש הפנימית שלנו ומחבר אותנו לכוח הרצון.