תליון מאדים שבתאי כסף עם חלקים בזהב (*מהדורה מוגבלת*)

תליון מאדים שבתאי כסף עם חלקים בזהב (*מהדורה מוגבלת*)

מהדורה מוגבלת של אירוע שמימי ועצמתי המתרחש פעם ב- 30 שנה. נועד למקד את האנרגיה של העונד לבצע פעולות ברורות והחלטיות עם כוח והתמדה

מכיל זהב שקודש במהלך אירוע שמימי ועצמתי המתרחש פעם ב- 30 שנה. נועד למקד את האנרגיה של העונד לבצע פעולות ברורות והחלטיות עם כוח והתמדה

הזהב קודש ב-3 לאפריל 2018 בין 5:55 - 6:50 GMT-3 בזמן של מפגש של מאדים בשבתאי בגדי בזמן שהשמש היתה בהתעלות בטלה.

קמע ייחודי זה הוא מהדורה מוגבלת של אירוע מיוחד ועצמתי המתרחש פעם ב- 30 שנה. האירוע הוא מפגש ל מאדים ושבתאי בגדי. הסיבה שאירוע זה הוא כה ייחודי היא שהמזל גורם לכך שגם שבתאי וגם מאדים יהיו בשיאם מפני ששבתאי הוא השולט של גדי ומאדים נמצא בהתעלות בגדי. זה המזל היחידי שבו ניתן למקסם ולשלב את הכוחות החיוביים של שניהם.

מאדים בהתעלות הוא מצב של אנרגיה ממוקדת המאפשרת בנייה, עיצוב ועשיית דברים בעולם המוחשי. למאדים בגדי יש את העצמה להגיע לשיאים הכי גבוהים ולהשיג את מה שליבו חפץ בו ביותר. הוא בהתמדה נשאר על הדרך נע קדימה עד להשגת היעדים.

עם שבתאי בגדי, מאדים מתקבל על ידי אדון המזל, מה שמגביר עוד יותר את היכולת שלו למקד את האנרגיה ולקחת פעולות ברורות והחלטיות בכוח והתמדה. שבתאי בגדי בפני עצמו הוא כוח מקרקע, המעניק לעונד את המעלות של סבלנות והתמדה. כאשר הוא משולב בכוח והעצמה של מאדים הוא הופך לבלתי ניתן לעצירה בכוח הרצון שלו.

בנוסף לכך הקמע נעשה כאשר השמש היתה בהתעלות בטלה (המזל השולט של מאדים) ועולה מן המזרח כאשר המפגש לש מאדים ושבתאי היה באמצע השמיים.

קמע זה הוא מחסן לכוח ועצמה והתמדה בלתי מתפשרת.