קמע ונוס במאזניים כסף (*מהדורה מוגבלת*)

קמע ונוס במאזניים כסף (*מהדורה מוגבלת*)

מהדורה מוגבלת. הורכב באוגוסט 19 2018. סמל של ונוס בשילוב עם הגורם המאזן של מאזניים.

קמע ונוס במאזניים כסף (*מהדורה מוגבלת*)

התליון הורכב בעת שונוס היתה במזל מאזניים בו היא מקבלת חיזוק לתכונות של הרמוניה, עידון החושים, הגדלת המשיכה והקסם האישי, מעלה את שמחת החיים וחוש ההומור. זהו מצב של שקט ושלווה פנימית משולב בקלילות.

זהו קמע להזמנת רומנטיקה לתוך חיי העונד כמו גם יכולות סוציאליות ואומנותיות. הוא נחשב למחזק בכל רמות של יחסים אבל בעיקר ביחסי אישות ורומנטיקה, אינטימיות וחושניות.

הנה מה שכתב עליו קורנליוס אגריפה:

From the words of Heinrich Cornelius Agrippa:
“Procures concord, ends strife, procures the love of women, conducive to conception, is good against barrenness, causes ability for a generation (childbearing), dissolves enchantments, and causes peace between man and woman. It conducive to the cure of all melancholy distempers, and causes joyfulness; and being carried about travelers make them fortunate”
~ Occult Philosophy


בצידו האחד של הקמע מופיע דמותה של האלה המצרית העתיקה האתור המייצגת את השמחה, מוזיקה, אהבה נשית ואמהות. היוונים העתיקים קישרו את האלה האתור עם האלה אפרודיטה (ונוס).

בצידו האחורי של הקמע מופיע חותמת הקסם של ונוס וסימן מאזניים.

בתוך המיכל ישנם עלי ורד, שהוא הצמח המקושר עם ונוס, וחתיכת נחושת - המתכת המקושרת לונוס. בראש האלה האתור מופיע יהלום של האבן של ונוס.