טבעת יופיטר בקשת כסף (*אזל!*)

טבעת יופיטר בקשת כסף (*אזל!*)

מהדורה מוגבלת. הורכב ב- 3 לאוקטובר 2019. להצלחה, שפע ואופטימיות.

טבעת יופיטר בקשת כסף (*אזל!*)

אזל!לאלה מכם אשר מחוברים לרוחות השמיים האסטרולוגיים, יודעים כבר בטח שאנו חווים בתקופה זו את הכניסה של יופיטר למזל שלו - קשת. המסלול של יופיטר לוקח 12 שנה, בערך שנה אחת לכל מזל, מה שאומר שלוקח לו 12 שנה להגיע שוב לתחילת המזל שלו ושהוא ישאר במזל הנ"ל במהלך השנה הקרובה.

הרבה במהלך ההיסטוריה היללו את כוחותיו המטיבים של יופיטר - הוא נחשב מאוד חיובי ומלא אנרגיית חיים, המתבטא באופן מאוזן יותר מהאנרגייה הסולארית ומהאנרגית ירח, ובדרך מסוימת אף משלבת ביניהם מכך שיופיטר הוא הפלנטה היחידה הנחשבת המערבבת יחדיו חום (שמש) ולחות (ירח) - שתי אנרגיות הנדרשות לקיום והתרבות של חיים.

כשיופיטר בשיאו האנרגייה שלו פורייהבמיוחד ומלאת חיים והוא מקרין אנרגיית מאזנת ומרפאה. יופיטר הוא כוכב הקשור בהצלחה, שפע, אופטימיות והרפתקנות. הוא נחשב גם כמייצג היכולות הגבוהות של הבנה אינטלקטואלית, רוחניות ואמונה.

“He who carries the ring of Jupiter will be popular, well respected and praised. He will be victorious in his disputes and his endeavors will be fruitful." ~ The Treasure of Alexander

״הנושא את הטבעת של יופיטר, יזכה לאהדה, כבוד ושבחים. הוא ינצח בעמותיו, וכל יוזמותיו יישאו פירות״ ~ האוצר של אלכסנדר

אנו מתכננים כמה קמעות יופיטר עצמתיים במהלך השנה, כאשר הראשון יהיה ב - 8 בנובמבר בזמן הכניסה שלו לקשת יחד עם הירח המתחדש. המעלה הראשונה של מזל נחשבת לביטוי הטהור ביותר שלו, כאשר הפוטנציאל השלם של המזל מגולם בהתחלה הטרייה שלו.

בזמן הכניסה של יופיטר לקשת, הירח מצטרף למעלה הזו בדיוק באותו זמן ועוזר להעביר את המהות של יופיטר בקשת לכדור הארץ ותושביו. הירח הוא המגשר והמפרה תוך כדי שהוא מתרגם את התכונות של יופיטר וקשת לחיינו ועומקי נפשנו. הירח גם נמצא בשלב ההתמלאות שלו, שגם מעיד על גדילה והתרחבות של אנרגיית החיים, אשר נתמכות ע״י קרינת השפע של יופיטר לעבר כל מה שנחפוץ.