קמע מפגש מרקורי ובונגולה כסף וזהב (*מהדורה מוגבלת*)

קמע מפגש מרקורי ובונגולה כסף וזהב (*מהדורה מוגבלת*)

מהדורה מוגבלת. סמל של ידע גבוה והארה אינטלקטואלית. נותן יכולת מנטליות גבוהות, מחשבות עמוקות ותפיסה.

קמע מפגש מרקורי ובונגולה כסף וזהב (*מהדורה מוגבלת*)

מהדורה מוגבלת. הורכב ב-12 בדצמבר 2018 בין 04:35-05:01 GMT + 3

הסמל המרכזי בתליון הוא סמל האלכימיה (משולש עם ריבוע ועיגול אחד בתוך השני). סמל זה מסמל את הטרנספורמציה של ארבעת האלמנטים. במרכז התליון מופיע הסמל של מרקורי ובכל אחת הפינות חותמות של מרקורי וסמל הרוח של מרקורי.

יחד עם מרקורי, בונגולה מעצים את המודעות ונותן יכולות מנטליות גבוהות כגון חשיבה עמוקה, תפיסה, זיכרון וגם את היכולת לתפוס ולהבין רעיונות פילוסופים מורכבים. מרקורי עם בונגולה מועצם ומופעל והבנה עמוקה עולה כמו גם היכולת לשלוט במחשבות. זהו סמל של ידע פנימי גבוה והארה אינטלקטואלית.

מרקורי הוא הפלנטה השולטת של ה- logos - חשיבה, דיבור, כתיבה ועריכה, כושר התבטאות, למידה, רטוריקה, זיכרון והבנה מנטלית. מרקורי קשור ליכולת של המוח והנשמה להשיג ידע דרך הפרדה וחיבור, לוגיקה והבנה. דרך מרקורי אנחנו משיגים ידע והבנה ואת הכלים לתקשר אותם עם אחרים.

בונגולה או (טולימן) הוא הרגל השמאלית של סנטאור. הוא הכוכב הקרוב ביותר לכדור הארץ והשלישי הכי בהיר. כוכב זה אינו שמש אחת אלא מערכת של שלוש שמשות המסתובבות סביב נקודת גרביטציה אחת. נאמר עליו שהוא בטבע של ונוס ויופיטר ולכן גם נחשב עם השפעות טובות מאוד כמו ההשפעות של שני הפלנטות. הוא עוזר להצלחה, עוצמה פנימית, חברות ומקום מכובד בחברה (לאובמה יש אותו במפה).

לבונגולה יש גם כוח עמוק נוסף - כזה המאפשר לראות דרך מסך אשליות והשגת הבנה של מסתורין נחבא. הוא מעצים את התשוקה לחקור את הלא נודע ולהבין את התהליכים הקסומים, מסע השאמאן, ומודעות.