קמע רגולוס כסף (*מהדורה מוגבלת*)

קמע רגולוס כסף (*מהדורה מוגבלת*)

הורכב ב 23 לאוגוט 2019. לרומם את הרוח, לטפל במלנכוליה ולנקות מכעסים

קמע רגולוס כסף (*מהדורה מוגבלת*)

מהדורה מוגבלת תורכב ב- 23 לאוגוסט 2019 בין 14:16 - 14:55

התיישרות של שני לבבות השמש
רגולוס - לב האריה הוא אחד מארבעת כוכבי שבת בהירים הממוקמים לאורך דרך השמש. נאמר עליו שהוא האצילי ביותר מבינהם, וכפי ששמו מרמז הביטוי שלו מכיל את הנקטר של האנרגיה של מזל אריה - אנרגיה חזקה וחיובית לחיים. אנרגיה זו יכולה לחזק ולהגדיל את הכוח רצון, ביטחון עצמי ורצון לביטוי עצמי אותנטי. אנרגיה הנותנת את היכולת להשפיע על העולם, לזרוח ולהשיג הצלחה ושפע. היא מכילה עוצמה של מלכים וקורנת אצילות, שאפתנות, אומץ וכריזמה.

נאמר על ההשפעה של רגולוס שהיא עוזרת לרומם את הרוח ולרפא מלנגוליה ולהסיר כעסים מלבבות. רגולוס משוייך גם למלאך רפאל ולצופה הצפוני.

רכיבי הקמע
על הקמע מופיעים הסמלים העתיקים של רגולוס ותמונתו של האריה בשילוב אבן גארנט על חזה האריה המייצג את המיקום של רגולוס בתוך הקונסטלציה של מזל אריה. המיכל מכיל בתוך עלי לענה מצויה.

אודות הזמן הנבחר להרכבת התליון
הזמן שבחרנו לצורך הרכבת התליון הוא כאשר השמש נמצאת בהתיישרות מושלמת עם רגולוס. יופיטר עולה בקשת ומדגיש את החלק היופיטרי של רגולוס (נאמר על רגולוס שהוא שילוב של יופיטר ומארס). פתולמאי קרא למפגש מסוג זה true phase של כוכב שבת עם השמש שבו ניתן לגשת לתמצית של ערך הכוכב. זהו קונספט אנלוגי למצב בו הכוכב נמצא במפגש מדוייק עם השמש.

אספקט נוסף שהתיישרות זו היא כה עוצמתית היא מפני שרגולוס הוא בעל הדמיון הרב ביותר לשמש (השולט של מזל אריה) ולכן בהתיישרות של שני הלבבות - לב מזל אריה עם לב השמש הוא מחבר את הקרינה ומאפשר התיישרות של העונד עם ליבו שלו והאנרגיית החיים הסולארית.