אודות תכשיטים קוסמיים

התכשיטי מיוצרים בישראל משנת 1998 על ידי האומן דוד ויצמן. חברת ka-gold-jewelry.com הוקמה על ידי דודי ויצמן וירון שאול במטרה לספק לאנשים תכשיטים אשר יהוו עבורם השראה, יופי והרמוניה. אנו רואים בתכשיטים של דודי מפתחות להתחברות אל אותם הדברים שהם באמת חשובים לנו. דרך הסמלים אדם יכול לעורר בעצמו את המודעות לדברים שעושים אותו מאושר. טבעת ההווה לדוגמא מזכירה לעונד אותה שהחיים הם כאן ועכשיו. הטבעת מעוררת את האדם להיות נוכח לחיים בזמן שהם קורים ולא מתוך זכרונות העבר או פחדים מהעתיד.

David Weiztman     Yaron Shaool
דוד וויצמן ירון שאול

אותנטיות – היזהרו מחיקויים ומהבטחות שווא

דודי הוא אדם אמיתי וישיר עם רגליים על הקרקע. אנו לא טוענים לכוחות על טבעיים ואיננו מבטיחים הבטחות שווא שיצרני ויואני תכשיטים רבים מבטיחים בימים אלה. הדברים הגיעו היום למצב שחברות אחרות יוצרות חיקויים של המוצרים של דודי בלי להבין את המשמעות של המוצרים. לדוגמא מצאנו אתרים אחרים המוכרים העתק של תליון הקשר הגורדיאני (קשר טורוס) בתור תכשיט קבלה. זוהי כמובן דרך לרמות לקוחות תמימים ואנו מסתייגים מכך. בנוסף כאשר אנחנו מצהירים על דגם מסויים שנוצר בזמן מסויים עם מתכות מסויימות בהתאם למסורת עתיקה היו סמוכים ובטוחים שהתכשיט אכן הורכב ונוצר באותו זמן גם אם מדובר בשלוש לפנות בוקר!! זו גם הסיבה למהדורות מוגבלות שקיימות לעיתים קרובות בגלל חלונות זמן קטנים.

התכשיטים של דודי מיוצרים מתוך התכוונות ומבוססים על צורות גיאומטריות ותפיסות מיסטיות. התכשיטים עובדים בשילוב עם ההבנה של האדם העונד את משמעות התכשיט. לנו חשוב להעביר את משמעות התכשיט ולכן יש לנו באתר תוכן רב.

כל תכשיט נמכר בתוך קופסא מעוצבת יחד עם שרוך שעווה עדין וחזק ומגילת נייר המכילה הסבר על משמעות התכשיט וייחודו.

קופסא לטבעות קופסא לתליונים גדולים
קופסא לטבעות קופסא לתליונים


אמינות

כל התכשיטים נוצרים בבית המלאכה שלנו על ידינו בלבד. לצערנו תכשיטים רבים הנמכרים בישראל ככסף או זהב, אינם מכילים את המתכות היקרות הללו או לחילופין נמכרים כזהב 14 קאראט לדוגמא ובפועל מכילים כמות זהב פחותה. אנחנו חתומים על "אמנת וינה" הבינלאומית, מכיון שכחברה בינלאומית אנו מחוייבים לשמירה על דיוק שקיפות ואמינות. תכשיטינו נבדקים מדי שבוע על ידי מכון התקנים ברמת דיוק של עשיריות אחוזים. כדי למנוע בדיקות חוזרות אנו משתמשים בקאראטורה מעט גבוהה יותר (אחוזי כסף וזהב גבוהים יותר בתכשיטינו) כך שכאשר אתם רוכשים מאיתנו תכשיט אתם נהנים מאמינות של זהב וכסף אמיתי באחוזים מעט גבוהים יותר מהמקובל בארץ ובעולם. אנחנו נמנעים לחלוטין משימוש בציפויים על מנת לשמור על מראה אותנטי ואמיתי של התכשיט.


דגמים בעלי משמעות

גיאומטריה קדושה אמונות ומסורות עתיקות

רבים מהתכשיטים מבוססים על צורות גיאומטריות קדושות, על אומנות ועל תפיסות מיסטיות ורוחניות מרחבי העולם. גיאומטריה קדושה הוא מונח הנמצא בשימוש אצל מתמטיקאים, מחפשי אמת, אנתרופולוגים וארכיאולוגים על מנת לתאר צורות המופיעות בדתות שונות ברחבי כל העולם במהלך ההיסטוריה. החוקים הגיאומטריים הנגזרים מצורת פרח החיים לדוגמא, הם הבסיס המתמטי גאומטרי של היקום עצמו והמציאות. כשהקדמונים החלו לחקור את המציאות ואת היקום הם גילו את החוקים שיוצרים את אותה המציאות. כדי לשמור את אותם רעיונות הם השתמשו באינספור סמלים על מנת להעביר את הידע הזה שלא תמיד ניתן להסביר אותו במילים ופעמים רבות לאורך ההסטוריה הייתה סכנה ממשית לפרסם אותו בתקופות של קנאות דתית. מסיבה זו הידע הוצפן בסמלים וחלק ניכר מהתכשיטים שמוצגים לפניכם נושאים את אותם סמלים עתיקים ומשמעויות נסתרות.לאורך השנים גילינו שישנה השפעה אמיתית של אותם סמלים אולי כחלק מהתת מודע הקולקטיבי ואולי כזכרון עתיק של מי שאנחנו ומה מקומנו ביקום.


לכל שאלה ובקשה - נשמח לעמוד לרשותכם:

דואר אלקטרוני: [email protected]
טלפון: 050-2247224   מ-9:00 בבוקר עד 20:00 בערב
כתובת סדנת העבודה: גבעתיים (בבקשה להתקשר לפני הגעה).
כתובת למכתבים:
ת.ד. 853 גבעתיים  53108צור קשר


שירות לקוחות

מייל: [email protected]

טלפון: 050-2247224

סדנת העבודה של דודי

טלפון: 03-5730855

כתובת למכתבים: פרח החיים תכשיטים בע"מ ת.ד. 633 הל"ה גבעתיים 5310601

כתובת פיזית: בבקשה להתקשר לתאם.

Your message was sent successfully!
We will be in touch as soon as possible.

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.


Big Image Viewer

Welcome!

Ka Gold Jewelry Features David Weitzman Spiritual Jewelry Artwork.

David's Jewelry harness the power of spiritual symbols and sacred geometry to bring those wearing them happiness, vitality, excitement and love. We invite you to join us on a journey full of Harmony, Beauty, ancient wisdom and symbolism.Jewelry at Work

הניוזלטר של דודי

Welcome!

Found us on Instagram? You can find a specific design by using our Instagram posts Related Designs System.

To Find a Design:

  • Click the link.
  • Click on the relevant post Thumbnail.
  • Browse to the bottom to view related designs.