טבעת מוביוס 

That which is below is from that which is above, working the miracles of one
(Emerald tablet of Hermes)


סמל של אחדות ושלמות

טבעת מוביוס עם יהלומים
14% Off

טבעת מוביוס עם יהלומים

מחיר: (₪3071) ₪2641


טבעת מוביוס כסף עם זירקונים
14% Off

 

טבעת מוביוס - הטבעת המכילה צד אחד בלבד

טבעת המוביוס היא מימושם של מספר רעיונות רוחניים גדולים המבוססים היטב בגיאומטריה של הדת. על מנת לבנות רצועת מוביוס, קחו דף נייר ותחתכו אותו לרצועה (גובה 24 ס"מ, רוחב 4 ס"מ למען הנוחות). כעת סובבו את אחד הקצוות מחצית הסיבוב ולאחר מכן חברו את שני הקצוות. כך תבנו רצועת מוביוס. לטבעת המוביוס יש צד אחד בלבד. על מנת לראות זאת בברור, קחו עט וציירו קו על טבעת הנייר כך שקצה הקו מגיע לתחילת אותו קו. לבסוף תציירו את הקו על פני כל משטח הטבעת.
אין הבדל בין החלק הפנימי לחלק החיצוני של טבעת המוביוס. זוהי דוגמא ליוצר אשר יצר הכול מעצמו. האדם תופס את המציאות בצורה דואליסטית של טוב ורע. תפיסת המציאות הדואליסטית אינה מזהה את הכוח האחד שעומד מאחורי הקיום.

טבעת מוביוס - זהב
14% Off

טבעת מוביוס - זהב

מחיר: (₪2957) ₪2543


טבעת מוביוס כסף
14% Off

טבעת מוביוס כסף

מחיר: (₪523) ₪449


חיתוך רצועת המוביוס לשתיים!

קחו מספריים וחתכו את רצועת המוביוס באמצע - במקום שתי הטבעות תקבלו בסוף טבעת מוביוס אחת גדולה יותר! דבר זה מציג את רעיון הדואליות - כאשר אתם תופסים את האחד באמצעות תפיסת הדואליזם אתם מקבלים אשליה.

חיתוך רצועת המוביוס לשלוש!

כעת, חתכו את הרצועה כ- 1/3 מהרוחב. לבסוף תקבלו שתי טבעות, טבעת אחת גדולה וטבעת אחת קטנה, אחת בתוך השנייה. על מנת להבין את המשמעות של זה, בואו ונביט על השמות העבריים של אלוהים.


רצועת מוביוס והשמות העבריים של אלוהים

המסורת היהודית אוסרת על אמירת שמו של אלוהים. אולם שמות הבורא (כפי שמופיעים בברית היהודית הישנה) אינם שמות בכלל אלא רק סמלים המובילים לאמיתות. השם העברי הראשון לאלוהים הוא "אל" שמשמעותו "לתוך" - הגדרה של כיוון ללא מטרה מסוימת (מכיוון שהבורא הוא הכול ובכל מקום).

הערך הנומרולוגי של האות הראשונה במילה "אל" היא 1 ולאות השנייה יש ערך נומרולוגי של 3, שאומר אותו זה שלוש (המספר הטבעי) או השילוש הקדוש. כאשר אתם חותכים את רצועת המוביוס ל-1/3 אתם מקבלים את הטבעת היותר גדולה -  המקרו והבורא ומקבלים טבעת קטנה - הבריות, היצורים החיים.

אם נפריד את המילה "אלוהים" נקבל שלוש מילים: "אל" (אלוהים בהיבט הזכרי), "אלה" (אלוהים בהיבט הנקבי) ו-"אלים" משמע אלוהים ברבים. שוב יש בידינו את השילוש הקדוש - זכר, נקבה ורבים.
אפילו השם העברי "יהווה" מכיל את המילים "היה" (היה בעברית), "הווה" (משמע הווה בעברית" ו-"יהיה" (משמע יהיה בעברית) מה שמספק לנו את מחזור הזמן....

כאשר אנחנו מבינים מי אנחנו באמת, הבדיחה הקוסמית תחשוף את עצמה


טבעת מוביוס - זהב
14% Off

טבעת מוביוס - זהב

מחיר: (₪2957) ₪2543


טבעת מוביוס כסף
14% Off

טבעת מוביוס כסף

מחיר: (₪523) ₪449

טבעת מוביוס עם יהלומים
14% Off

טבעת מוביוס עם יהלומים

מחיר: (₪3071) ₪2641


טבעת מוביוס כסף עם זירקונים
14% Off

צור קשר


שירות לקוחות

מייל: [email protected]

טלפון: 050-2247224

סדנת העבודה של דודי

טלפון: 03-5730855

כתובת למכתבים: פרח החיים תכשיטים בע"מ ת.ד. 633 הל"ה גבעתיים 5310601

כתובת פיזית: בבקשה להתקשר לתאם.

Your message was sent successfully!
We will be in touch as soon as possible.

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.


Big Image Viewer

Welcome!

Ka Gold Jewelry Features David Weitzman Spiritual Jewelry Artwork.

David's Jewelry harness the power of spiritual symbols and sacred geometry to bring those wearing them happiness, vitality, excitement and love. We invite you to join us on a journey full of Harmony, Beauty, ancient wisdom and symbolism.Jewelry at Work

הצטרפו לרשימת תפוצה