טבעת מוביוס 

That which is below is from that which is above, working the miracles of one
(Emerald tablet of Hermes)


סמל של אחדות ושלמות

טבעת מוביוס עם יהלומים
מחיר: ₪2,481

טבעת מוביוס כסף עם זירקונים
מחיר: ₪528

 

טבעת מוביוס - הטבעת המכילה צד אחד בלבד

טבעת המוביוס היא מימושם של מספר רעיונות רוחניים גדולים המבוססים היטב בגיאומטריה של הדת. על מנת לבנות רצועת מוביוס, קחו דף נייר ותחתכו אותו לרצועה (גובה 24 ס"מ, רוחב 4 ס"מ למען הנוחות). כעת סובבו את אחד הקצוות מחצית הסיבוב ולאחר מכן חברו את שני הקצוות. כך תבנו רצועת מוביוס. לטבעת המוביוס יש צד אחד בלבד. על מנת לראות זאת בברור, קחו עט וציירו קו על טבעת הנייר כך שקצה הקו מגיע לתחילת אותו קו. לבסוף תציירו את הקו על פני כל משטח הטבעת.
אין הבדל בין החלק הפנימי לחלק החיצוני של טבעת המוביוס. זוהי דוגמא ליוצר אשר יצר הכול מעצמו. האדם תופס את המציאות בצורה דואליסטית של טוב ורע. תפיסת המציאות הדואליסטית אינה מזהה את הכוח האחד שעומד מאחורי הקיום.

טבעת מוביוס - זהב
מחיר: ₪2,321

טבעת מוביוס כסף
מחיר: ₪476

חיתוך רצועת המוביוס לשתיים!

קחו מספריים וחתכו את רצועת המוביוס באמצע - במקום שתי הטבעות תקבלו בסוף טבעת מוביוס אחת גדולה יותר! דבר זה מציג את רעיון הדואליות - כאשר אתם תופסים את האחד באמצעות תפיסת הדואליזם אתם מקבלים אשליה.

חיתוך רצועת המוביוס לשלוש!

כעת, חתכו את הרצועה כ- 1/3 מהרוחב. לבסוף תקבלו שתי טבעות, טבעת אחת גדולה וטבעת אחת קטנה, אחת בתוך השנייה. על מנת להבין את המשמעות של זה, בואו ונביט על השמות העבריים של אלוהים.


רצועת מוביוס והשמות העבריים של אלוהים

המסורת היהודית אוסרת על אמירת שמו של אלוהים. אולם שמות הבורא (כפי שמופיעים בברית היהודית הישנה) אינם שמות בכלל אלא רק סמלים המובילים לאמיתות. השם העברי הראשון לאלוהים הוא "אל" שמשמעותו "לתוך" - הגדרה של כיוון ללא מטרה מסוימת (מכיוון שהבורא הוא הכול ובכל מקום).

הערך הנומרולוגי של האות הראשונה במילה "אל" היא 1 ולאות השנייה יש ערך נומרולוגי של 3, שאומר אותו זה שלוש (המספר הטבעי) או השילוש הקדוש. כאשר אתם חותכים את רצועת המוביוס ל-1/3 אתם מקבלים את הטבעת היותר גדולה -  המקרו והבורא ומקבלים טבעת קטנה - הבריות, היצורים החיים.

אם נפריד את המילה "אלוהים" נקבל שלוש מילים: "אל" (אלוהים בהיבט הזכרי), "אלה" (אלוהים בהיבט הנקבי) ו-"אלים" משמע אלוהים ברבים. שוב יש בידינו את השילוש הקדוש - זכר, נקבה ורבים.
אפילו השם העברי "יהווה" מכיל את המילים "היה" (היה בעברית), "הווה" (משמע הווה בעברית" ו-"יהיה" (משמע יהיה בעברית) מה שמספק לנו את מחזור הזמן....

כאשר אנחנו מבינים מי אנחנו באמת, הבדיחה הקוסמית תחשוף את עצמה


טבעת מוביוס - זהב
מחיר: ₪2,321

טבעת מוביוס כסף
מחיר: ₪476
טבעת מוביוס עם יהלומים
מחיר: ₪2,481

טבעת מוביוס כסף עם זירקונים
מחיר: ₪528

האומן - דוד ויצמן

דודי הוא המוח היוצר מאחורי התכשיטים באתר. מגיל צעיר גילה דודי עניין רב בגישות מיסטיות ורוחניות וחש תחושה של חלק ממשהו גדול יותר. במשך שנים רבות הקדיש עצמו לחיפוש אחר ייעודו. לדודי ידע רחב מאוד ביהדות, קבלה וגישות מיסטיות מרחבי העולם. ידע זה הוא הבסיס לתכשיטים.

The Artist - David Weitzman
15% הנחה על תכשיטי מצריים העתיקה
בתוקף עד 28 למאי 2019


תליון האהבה השמימית (ונוס בדגים) (*מהדורה מוגבלת*)
מחיר: ₪1,104

צור קשר

שירות לקוחות

מייל: [email protected]

טלפון: 050-2247224

סדנת העבודה של דודי

טלפון: 03-5730855

כתובת למכתבים: פרח החיים תכשיטים בע"מ ת.ד. 853 גבעתיים 5310801

כתובת פיזית: כורזין 5 גבעתיים. בבקשה להתקשר לפני הגעה.

Your message was sent successfully!
We will be in touch as soon as possible.

Close

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.


Big Image Viewer

הצטרפו לרשימת תפוצה