טבעת מוביוס 

That which is below is from that which is above, working the miracles of one
(Emerald tablet of Hermes)


סמל של אחדות ושלמות 

טבעת מוביוס - הטבעת המכילה צד אחד בלבד

טבעת המוביוס היא מימושם של מספר רעיונות רוחניים גדולים המבוססים היטב בגיאומטריה של הדת. על מנת לבנות רצועת מוביוס, קחו דף נייר ותחתכו אותו לרצועה (גובה 24 ס"מ, רוחב 4 ס"מ למען הנוחות). כעת סובבו את אחד הקצוות מחצית הסיבוב ולאחר מכן חברו את שני הקצוות. כך תבנו רצועת מוביוס. לטבעת המוביוס יש צד אחד בלבד. על מנת לראות זאת בברור, קחו עט וציירו קו על טבעת הנייר כך שקצה הקו מגיע לתחילת אותו קו. לבסוף תציירו את הקו על פני כל משטח הטבעת.
אין הבדל בין החלק הפנימי לחלק החיצוני של טבעת המוביוס. זוהי דוגמא ליוצר אשר יצר הכול מעצמו. האדם תופס את המציאות בצורה דואליסטית של טוב ורע. תפיסת המציאות הדואליסטית אינה מזהה את הכוח האחד שעומד מאחורי הקיום.

טבעת מוביוס - זהב

מחיר: ₪3,194 ש"ח


טבעת מוביוס כסף

מחיר: ₪523 ש"ח


חיתוך רצועת המוביוס לשתיים!

קחו מספריים וחתכו את רצועת המוביוס באמצע - במקום שתי הטבעות תקבלו בסוף טבעת מוביוס אחת גדולה יותר! דבר זה מציג את רעיון הדואליות - כאשר אתם תופסים את האחד באמצעות תפיסת הדואליזם אתם מקבלים אשליה.

חיתוך רצועת המוביוס לשלוש!

כעת, חתכו את הרצועה כ- 1/3 מהרוחב. לבסוף תקבלו שתי טבעות, טבעת אחת גדולה וטבעת אחת קטנה, אחת בתוך השנייה. על מנת להבין את המשמעות של זה, בואו ונביט על השמות העבריים של אלוהים.


רצועת מוביוס והשמות העבריים של אלוהים

המסורת היהודית אוסרת על אמירת שמו של אלוהים. אולם שמות הבורא (כפי שמופיעים בברית היהודית הישנה) אינם שמות בכלל אלא רק סמלים המובילים לאמיתות. השם העברי הראשון לאלוהים הוא "אל" שמשמעותו "לתוך" - הגדרה של כיוון ללא מטרה מסוימת (מכיוון שהבורא הוא הכול ובכל מקום).

הערך הנומרולוגי של האות הראשונה במילה "אל" היא 1 ולאות השנייה יש ערך נומרולוגי של 3, שאומר אותו זה שלוש (המספר הטבעי) או השילוש הקדוש. כאשר אתם חותכים את רצועת המוביוס ל-1/3 אתם מקבלים את הטבעת היותר גדולה -  המקרו והבורא ומקבלים טבעת קטנה - הבריות, היצורים החיים.

אם נפריד את המילה "אלוהים" נקבל שלוש מילים: "אל" (אלוהים בהיבט הזכרי), "אלה" (אלוהים בהיבט הנקבי) ו-"אלים" משמע אלוהים ברבים. שוב יש בידינו את השילוש הקדוש - זכר, נקבה ורבים.
אפילו השם העברי "יהווה" מכיל את המילים "היה" (היה בעברית), "הווה" (משמע הווה בעברית" ו-"יהיה" (משמע יהיה בעברית) מה שמספק לנו את מחזור הזמן....

כאשר אנחנו מבינים מי אנחנו באמת, הבדיחה הקוסמית תחשוף את עצמה


טבעת מוביוס - זהב

מחיר: ₪3,194 ש"ח


טבעת מוביוס כסף

מחיר: ₪523 ש"חצור קשר


שירות לקוחות

מייל: [email protected]

טלפון: 050-2247224

סדנת העבודה של דודי

טלפון: 03-5730855

כתובת למכתבים: פרח החיים תכשיטים בע"מ ת.ד. 633 הל"ה גבעתיים 5310601

כתובת פיזית: בבקשה להתקשר לתאם.

Your message was sent successfully!
We will be in touch as soon as possible.

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.


Big Image Viewer

Welcome!

Ka Gold Jewelry Features David Weitzman Spiritual Jewelry Artwork.

David's Jewelry harness the power of spiritual symbols and sacred geometry to bring those wearing them happiness, vitality, excitement and love. We invite you to join us on a journey full of Harmony, Beauty, ancient wisdom and symbolism.Jewelry at Work

הניוזלטר של דודי

Welcome!

Found us on Instagram? You can find a specific design by using our Instagram posts Related Designs System.

To Find a Design:

  • Click the link.
  • Click on the relevant post Thumbnail.
  • Browse to the bottom to view related designs.