תכשיטי יין יאנגסמל היין יאנג

היין יאנג הינו חלק מהשקפה פילוסופית אסיאתית עתיקה הרואה בניגודים קוטביים או בכוחות מנוגדים ככוחות המשלימים ומגדירים האחד את השני. כוחות מנוגדים מורכבים מנקודה של קשר והם משלימים ומאזנים האחד את השני. כל כוח צומח וגדל מתוך הכוח האחר, לדוגמא, אור וחושך או זכר ונקבה. פילוסופיה זו מופיעה גם בטאואיזם המדבר על כוחות אלו כעל כוחות דינאמיים בין תנועה ומנוחה, כאשר אחד הכוחות מגיע לשיא עוצמתו, הוא הופך לכוח שונה ואחר.


תכשיטי יין יאנג


בטאואיזם, היין יאנג מיוצג באמצעות הסמל הקלאסי הנקרא בשם Tajitu.

היין

היין הוא החלק השחור עם הנקודה הלבנה, המיוצג בתליון באמצעות החלק עם העגורן ועם העיגול הריק. היין מייצג רכות, איטיות, כוח פאסיבי, פיזור וקור. היין הינו כוח נשי המחובר למים, לאדמה, לירח וללילה. בתליון השלם, העשוי משתי מתכות שונות, הוא מופיע כחלק העשוי מכסף.


תליון יין כסף

מחיר: ₪537 ש"ח


תליון יין זהב

מחיר: ₪3,986 ש"ח
היאנג

היאנג הוא החלק הלבן עם הנקודה השחורה המיוצג בתליון באמצעות העגורן עם העיגול השלם. היאנג מייצג מוצקות, יציבות, מהירות, חום, ריכוז, כוח אקטיבי והוא מחובר לאלמנטים של אש, למים, לשמש וליום. בתליון השלם העשוי משתי מתכות שונות, הוא מופיע בחלק העשוי מזהב.


תליון יאנג כסף

מחיר: ₪537 ש"ח


תליון יאנג זהב

מחיר: ₪3,986 ש"חתליון יין יאנג

אותם כוחות קוסמיים המיוצגים בתליון פועלים עלינו ברמה האישית, על קשרים ועל חיי היומיום שלנו. לתליון יש מספר שימושים אישיים של השראה וזיהוי אישי עם הסמל. אדם יכול לרכוש את הסמל השלם כמייצג איזון מושלם. האופציה השנייה היא לרכוש את היין יאנג בנפרד. במצב כזה הם משמשים כאיזון לאותו אדם העונד את התכשיט. למשל, גבר פזיז ותוקפני עשוי לעשות שימוש בסמל היין בתור סמל מרגיע, בעוד שמישהו חסר אסרטיביות יכול לענוד את סמל היאנג כסמל מעורר המניע אותו לפעול.

השימוש הנוסף הינו כמובן השימוש לזוג, כאשר כל אחד מבני הזו עונד את אחד מחלקי הסמל, המשלים את האחר. אתם יכולים גם לחרוט את ראשי התיבות שלכם בחלק האחורי של התליון.
 
 

תכשיטי יין יאנג


תליון יין יאנג כסף

מחיר: ₪760 ש"ח


תליון יין יאנג זהב

מחיר: ₪8,067 ש"ח


 

תליון יין כסף

מחיר: ₪537 ש"ח


תליון יין זהב

מחיר: ₪3,986 ש"ח

תליון יאנג כסף

מחיר: ₪537 ש"ח


תליון יאנג זהב

מחיר: ₪3,986 ש"חOur Current Special:

Personalized Talismans

האומן - דוד ויצמן

David Weitzman is the force behind Ka Gold Jewelry. David has a vast knowledge in the fields of Kabbalah, Sacred Geometry, Ancient Egyptian wisdom, Jewish tradition, Tibetan Buddhism and other sacred concepts. David's work harnesses the power of spiritual symbols to bring those wearing them happiness, vitality, excitement, success, and love.

The Artist - David Weitzman


 • Sigil
 • Metatron's Cube
 • Metatron's Cube
 • Merkaba
 • 7 metals Chaldean Astrology talisman
 • Genesa Crystal
 • Emerald Tablet Pendant
 • Emerald Tablet Bracelet
 • Flower of Life
 • Venus in Pisces
 • Venus in Pisces


Making of Sirius Talisman


קמע סיריוס כסף (*מהדורה מוגבלת*)
מחיר: ₪1,394


צור קשר

שירות לקוחות

מייל: [email protected]

טלפון: 050-2247224

סדנת העבודה של דודי

טלפון: 03-5730855

כתובת למכתבים: פרח החיים תכשיטים בע"מ ת.ד. 853 גבעתיים 5310801

כתובת פיזית: בבקשה להתקשר לתאם.

Your message was sent successfully!
We will be in touch as soon as possible.

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.


Big Image Viewer

Welcome!

Ka Gold Jewelry Features David Weitzman Spiritual Jewelry Artwork.

David's Jewelry harness the power of spiritual symbols and sacred geometry to bring those wearing them happiness, vitality, excitement and love. We invite you to join us on a journey full of Harmony, Beauty, ancient wisdom and symbolism.Jewelry at Work

הצטרפו לרשימת תפוצה