תכשיטים קוסמיים

תכשיטים קוסמיים מיצירות האומן דודי ויצמן

עבודות אומנות בעלות משמעות וסימבוליות ייחודית


David Weitzman
"התכשיטים באתר הם מפתחות שנועדו לעזור לך להגיע להגשמה עצמית, שפע, ידע, התעוררות, איזון נפשי ואושר. כל אחד מהתכשיטים הוא מפתח שנועד לעזור לתת לך את היכולת לראות את השלמות בך ובעולם. כאשר אני מעניק תכשיט לאדם כלשהוא המטרה שלי היא להעניק לו סמל של תקווה ,כח,חיזוק, ריפוי אומץ ואהבה ולהעניק לו יכולת התבוננות צלולה במציאות"
תהנו מהבדיחה הקוסמית
דודי ויצמן

15% הנחה על קמע יופיטר מרקורי ומוצרים קשורים
בתוקף עד 23 לאוקטובר 2016

פרח החיים - זהב קריסטל ג'נסה כסף עם אבן תליון רשת - כסף טבעת חמשת המתכות - כסף
 
פרח החיים - כסף
קריסטל ג'נסה זהב עם אבן
Merkaba
תליון המארג הקוסמי כסף
טבעת תבנית החיים גדולה כסף

תכשיטים קוסמיים מיוצרים בישראל משנת 1998 על ידי האומן דוד ויצמן. כל דגם מעוצב בעבודת אמן המבוססת על טכניקות עתיקות ללא שימוש בטכנולוגיות מודרניות ומחשבים. חלק ניכר מהתכשיטים כולל הכנה המבוססת על מסורות וטקסים עתיקים ששילובם בתכשיט יוצרים פריט ייחודי שלא ניתן למצוא כמותו לא רק בארץ אלא גם בעולם. הייחודיות והמקוריות של התכשיטים יצרו קהל אוהדים עצום והכרה בינלאומית בתכשיטים בייחודיות והמקוריות של העיצובים ובאותנטיות שלהם על ידי אנשים בכל רחבי העולם. התכשיטים מביאים איתם יכולות ריפוי, איזון וחיזוק במסע העצמי של כל אדם אל השלם. כל תכשיט נמכר בתוך קופסא מעוצבת יחד עם רצועת שעווה עדינה וחזקה ומגילת נייר המכילה הסבר על משמעות התכשיט וייחודו.

טבעות
תליונים
צמידים
תכשיטי זהב
תכשיטי כסף
תליונים
תליונים
צמידים
תכשיטי זהב תכשיטי כסף

מתנה עם משמעות מאחוריה

מחפשים מתנה לבן זוג, חבר או בן משפחה? או אפילו לעצמכם? מאחורי כל תכשיט מיצירותיו של דודי מסתתרת משמעות ייחודית הבאה ליידי ביטוי בסימבוליות, טקסטים וסגנון. סקרים שנערכו בקרב נשים גילו שאחת המתנות המוערכת ביותר היא תכשיט בעל משמעות סימבולית שמראה למקבל המתנה שמתנה נקנתה מתוך חשיבה עליו אישית ולא כסתם מתנה. השילוב בין היופי והמשמעות הופך את התכשיטים לבחירה מצויינת כמתנה.

אנו מאפשרים לנסות את התכשיט למשך תקופה של חודש שלם! במידה שאתם או מקבל המתנה מעוניין להחזיר את התכשיט ניתן להחליפו או לקבל זיכוי כספי מלא.