תכשיטים קוסמיים

תכשיטים קוסמיים מיצירות האומן דודי ויצמן

תכשיטים לריפוי, איזון, אהבה והצלחה


David Weitzman
"התכשיטים באתר הם מפתחות שנועוד לעזור לך להגיע להגשמה עצמית שפע, ידע, התעוררות, איזון נפשי  ואושר. כל אחד מהתכשיטים הוא מפתח של אושר. שנועד לעזור לתת לך את היכולת לראות את השלמות בך ובעולם. כאשר אני מעניק תכשיט לאדם כלשהוא המטרה שלי היא להעניק לו חופש מאשליית המחשבות המטרידות, לאזן אותו מבחינה פיזית ולהעניק לו יכולת התבוננות צלולה במציאות."
תהנו מהבדיחה הקוסמית
דודי ויצמן


15% הנחה על תכשיטי לוטוס
בתוקף עד 31 לאוגוסט 2015

פרח החיים
ספירלה חתך הזהב
קשר טורוס
מרכבה בתוך כדור
זרע החיים
פרח החיים
ספירלה חתך הזהב
תליון רשת
עץ החיים
חתך דגים

התכשיטים מתאימים מאוד כמתנה עם משמעות מאחוריה

אם אתם מחפשים מתנה לבן זוג, חבר או בן משפחה התכשיטים באתר יכולים להיוות עברוכם רעיון מוצלח ביותר. סקרים שנערכו בקרב נשים גילו שאחת המתנות המוערכת ביותר היא תכשיט בעל משמעות סימבולית שמראה למקבל המתנה שמתנה נקנתה מתוך חשיבה עליו אישית ולא כסתם מתנה. כל תכשיט של דודי הוא בעל משמעות וייחוד משלו. השילוב בין היופי והמשמעות הופך את התכשיטים לבחירה מצויינת כמתנה. דוגמא כאשר את או אתה נותנים מתנה את טבעת האהבה – אתם מצהירים על אהבתכם ובאותו זמן נותנים תכשיט מקסים...

במידה ומקבל המתנה אינו מרוצה אין בעיה להחזיר או להחליף בתכשיט אחר.


טבעות
תליונים
צמידים
תכשיטי זהב
תכשיטי כסף
תליונים
תליונים
צמידים
תכשיטי זהב תכשיטי כסף

תכשיטים קוסמיים מיוצרים בישראל משנת 1998 על ידי האומן דוד ויצמן. כל דגם עובר תהליך אנרגטי ייחודי וכל תכשיט מלוטש ביד. התכשיטים מביאים איתם יכולות ריפוי, איזון וחיזוק במסע העצמי של כל אדם אל השלם. כל תכשיט נמכר בתוך קופסא מעוצבת יחד עם חוט ומגילת נייר המכילה הסבר על משמעות התכשיט וייחודו.