תכשיטי מזלות


מימוש עצמי וביטוי של האיכויות הטמונות בנו

ההבטחה האסטרולוגית הגדולה והבסיסית ביותר, המתגלמת בתכשיטי המזלות, היא האפשרות ליהנות ממימוש עצמי של מזל השמש שלנו ומהנפלאות שמציעים לנו החיים. איננו יכולים לשנות את המהות הראשונית של המזל בו נולדנו, אך אנו בהחלט יכולים לשפר ולחדד את האיכויות הטמונות בו ולתת להן ביטוי בחיינו. כל סמל בתכשיטי המזלות מחזק, מאזן ומשפר את האיכויות הטמונות בנו, הן ביחס למרכז העוצמה שלו מול השמש והן ביחס לסמל המזל המנוגד לו בגלגל המזלות. באופן זה, מתפתח ומתחזק הקשר של עונד התכשיט עם המהות הפנימית ביותר שלו.

תליון מזל דגים
תליון מזל טלה
תליון מזל שור
תליון מזל דגים
תליון מזל טלה
תליון מזל שורהגברת כוחות החיים וחיבור עם היצירתיות שלנו

תכשיטי מזלות הם תכשיטים ייחודיים, היוצרים שילוב חד פעמי בין המימד האסתטי ובין הכוח הקוסמי לחולל שינוי. עיצוב תכשיטים אלה מבוסס על שילוב בין סימבולים של אסטרולוגיה עתיקה מרחבי העולם ובין עיצוב ייחודי של סמלי גלגל המזלות. כל אחד מתכשיטי המזלות מעוצב בחודש מסוים ובזמן אסטרולוגי מדויק ואופטימאלי, המעניק לעונדים אותו קשר אנרגטי עם מערכת השמש, ועם העוצמה והיכולת לחולל שינוי בחייהם. תכשיטי המזלות מסייעים להגברת כוחות החיים ויוצרים חיבור מחודש עם היצירתיות שלנו, עם יכולת הביטוי ועם איכויות נוספות הקשורות לסמליהם. רגע יצירתם של תכשיטי המזלות מקפיא את מפת היקום לתוכם ומעניק להם כוחות עצומים, המשיבים לעונד את השליטה בחייו ובגורלו. המתכות מהן עשויים תכשיטי המזלות, מותאמות למזל ונועדו להשפיע באופן חיובי על העונד.

תליון מזל תאומים
תליון מזל סרטן
תליון מזל בתולה
תליון מזל תאומים
תליון מזל טסרטן
תליון מזל בתולה


שימוש בכוח השמש

אם נצליח לעמוד יציבים במרכז חיינו, כמו שהשמש היא המרכז הנצחי של מסלול תנועת הכוכבים, יחלו "כל הכוכבים שלנו" – כל ביטויי חיינו השונים, לנוע מסביבנו בתנועה מעגלית, רציפה והרמונית. השמש היא כוח החיים; היא המניע של מערכת השמש שלנו, של כדור הארץ וגם של כל אחד ואחת מאיתנו. מבחינה אסטרולוגית, מזל טלה, מזל תאומים והמזלות האחרים בגלגל המזלות מציינים את מיקום השמש ביחס אליהם בתאריך הלידה. באסטרולוגיה נחשבת השמש למקור האנרגיה החזק ביותר; היא דומה לגנראטור עצום מימדים המספק אור, חום ואת כוחות החיים. השמש היא גם המקום הסמלי ממנו נובעים צרכינו הבסיסיים ביותר והדחף הראשוני לממש את היותנו. האסטרולוגיה שואפת להוציא אל הפועל את האנרגיה המתפרצת של השמש ביחס לגורל הפרטי של כל אחד ואחת מאיתנו, לחשוף את האמת הפנימית ולממש את הפוטנציאל הגדול הגלום בנו.

תליון מזל קשת
תליון מזל עקרב
תליון מזל מאזניים
תליון מזל קשת
תליון מזל עקרב
תליון מזל מאזנייםלנוע אל המרכז של עצמנו

היקום ומערכת השמש נמצאים, מטבעם, בתנועה מתמדת; כל רגע בתנועה זו הוא יחיד במינו ומשמעותי ביותר. בהתאם לכך, במפות האסטרולוגיות משתקפים כוחות החיים וגם הקשיים במימדים הגבוהים ביותר של ההוויה. באמצעותן אנו מקבלים מידע לא רק על תנאי הקיום בתקופות שונות אלא גם על העוצמות, הכוחות, המגבלות, הקשיים וההזדמנויות השונות לשינוי, הנקרות בדרכנו בכל רגע. מידע חשוב זה ניתן לנצל כדי להעצים את כוחות החיים החיוביים, להתמודד נכון יותר עם קשיים ולחולל תחושות של אושר, של מימוש עצמי ושל שמחה. לכל מזל ישנם כוחות עצומים ופוטנציאל גדול משלו. עם זאת, על אף שאנו נולדים במזל מסוים, לרוב איננו מצליחים להיות באופן טבעי במרכז ההוויה והחיים שלנו. ההפך הוא הנכון, מרביתנו מוסטים למקומות נמוכים ולכאורה נוחים יותר, המסומנים לרוב על ידי הירח במפה שלנו. אנו חוששים מפני השינוי ומפני אירועים חדשים, נוטים להישאר במקומות מוכרים לנו, בהם אנו חשים ביטחון, ולהימנע משינוי הרגלי העבר שלנו. השמש מסמלת את השינוי: את היכולת לקחת סיכונים, את אומץ הלב, את הביטוי העצמי, את הערכה העצמית, את היוזמה, את היצירתיות ואת היכולת להסתכן באמונה.

תכשיטי המזלות נותנים מקום של כבוד לעוצמה של השמש! התנועה לקראת השמש ולקראת המרכז איננה התעלמות ונטישה של הצרכים הרגשיים המתגלמים בירח, אלא היא שילוב הרמוני ומאוזן יותר בין אנרגיית הירח ובין האנרגיה העצומה של השמש, המבטיחה כוחות חדשים, יכולת התפתחות וצעידה לקראת עתיד טוב יותר. 

קטגוריות קשרורות:
תכשיטי אסטרולוגיה

תליון מזל גדי
תליון מזל דלי

תליון מזל גדי
תליון מזל דלי
תליון מזל אריה בקרובצור קשר


שירות לקוחות

מייל: [email protected]

טלפון: 050-2247224

סדנת העבודה של דודי

טלפון: 03-5730855

כתובת למכתבים: פרח החיים תכשיטים בע"מ ת.ד. 633 הל"ה גבעתיים 5310601

כתובת פיזית: בבקשה להתקשר לתאם.

Your message was sent successfully!
We will be in touch as soon as possible.

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.


Big Image Viewer

Welcome!

Ka Gold Jewelry Features David Weitzman Spiritual Jewelry Artwork.

David's Jewelry harness the power of spiritual symbols and sacred geometry to bring those wearing them happiness, vitality, excitement and love. We invite you to join us on a journey full of Harmony, Beauty, ancient wisdom and symbolism.Jewelry at Work

הניוזלטר של דודי

Welcome!

Found us on Instagram? You can find a specific design by using our Instagram posts Related Designs System.

To Find a Design:

  • Click the link.
  • Click on the relevant post Thumbnail.
  • Browse to the bottom to view related designs.